Facebook запускає новий інструмент для дослідження ринку – Facebook Viewpoints.

Онлайн-опитування призначене для отримання інформації, як покращити Facebook, Instagram, WhatsApp, Portal та Oculus.
Користувачів запрошують створити обліковий запис для участі в опитуваннях за винагороду. В ньому пропонується поділитися інформацією про своє їм’я, електронну адресу, країну проживання, дату народження та стать, а також вказано умову, що Viewpoint може запитувати про додаткову інформацію, необхідну для участі в окремих програмах.Користувачам повідомляється, яка інформація буде збиратися, як вона буде використовуватися та скільки балів вони отримають за участь. Кожен раз, коли користувач набиратиме бали, достатні для отримання фінансової винагороди, плата буде надсилатися безпосередньо на його рахунок PayPal.

Більше про Facebook:
Нові курси BLUEPRINT (Facebook)

Facebook обіцяє, що він не продаватиме дані користувачів третім особам та оберігатиме приватну інформацію, надану в акаунті користувача.

Перше поточне опитування вивчає питання добробуту, а його результати будуть використані для створення продуктів, спрямованих на попередження  “негативних наслідків соціальних медіа”. Для прикладу, винагорода за участь в опитуванні становитиме –  5 доларів. 

Станом на сьогодні, опитування Facebook Viewpoint доступні лише в США –  особам, віком від 18 років, які мають обліковий запис в Facebook. Але компанія ділиться своїм наміром запустити опитування Viewpoint також й в інших країнах вже наступного року.

Більше про цю тему: