Кампанія, створена креативною агенцією BMB, ніжно висміює серйозний імідж британського бренду-виробника фарб Farrow & Ball, де команда невротичних декораторів робить все можливе, щоб вберегти свою фарбу. 

Реклама показує любителів фарб F&B, які доходять до крайнощів, щоб захистити свої свіжо пофарбовані стіни та вироби з дерева від загрози ‒ брудних собак, брудних дітей та неохайних поціновувачів вина.

Друзів змушують пити з чашечок, а собак одягають в захисні костюми ‒ по-різному підкреслюючи факт, що бруд легко стирається з фарб бренду.

Персонажі та сценки приємно безглузді, що, мабуть, зовсім не те, що можна очікувати від такого бренду, як Farrow & Ball. Тут є відчуття самосвідомості – чого так часто бракує в рекламі, – що свідчить про те, що лакофарбова компанія добре знає про свою трохи задушливу репутацію середнього класу. Це добре пародіюють персонажі, які одягнені в кольори, які відповідають обраній фарбі. 

Окрім трьох фільмів “Розслабтеся, це сучасна емульсія”, рекламна кампанія доповнюється серією друкованих оголошень та просуванням в соціальних мережах про стіни, описані кетчупом та заляпані брудом, у відповідь на деякі зауваження аудиторії бренду, які вона озвучувала в соціальних мережах. 

Credits:
Agency: BMB
CCO: Matt Lever
Senior Creatives: Will Marsden, Jordan Down
Head of Design: Dom Grant
Director: David Kerr
Production Company: Hungry Man
Typographer: Alison Carmichael @ Jelly

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: