Facebook опублікував новий звіт про важливість різноманітності в рекламі та існуючі бар’єри для сприяння більшій представленості у всіх формах просування.

Працюючи у партнерстві з компанією Deloitte, Facebook провела ряд інтерв’ю та опитувань, щоб виявити ключові перешкоди, що обмежують більш репрезентативну рекламу, з метою висвітлення як необхідності представництва, так і усунення системних бар’єрів, які вимагають більшої уваги для максимізації цього поштовху.

Як пояснює Facebook: «Реклама має силу формувати наш світ. Якщо все зроблено добре, воно відображає наші найпотаємніші бажання, живить наші найбільші прагнення та підживлює почуття надії та належності. Історії, які ми бачимо в рекламі, формують те, як ми бачимо себе та один одного. Але надто довго почуття приналежності було зарезервоване для дуже вузької аудиторії, в результаті чого лише 41% споживачів США відчували себе представленими у рекламі, яку вони бачать».

Посібник на 47 сторінках охоплює низку ключових висновків та приміток, а також висвітлює, що необхідно зробити, щоб подолати існуючі обмеження у підході.

 

Звіт про включення оголошень у Facebook
 

Як ви можете бачити тут, основна увага у звіті спрямована на ключові сфери, які потребують більшого обговорення, щоб полегшити представництво у рекламному секторі. У звіті також розглядаються найбільші побоювання серед виконавців рекламних оголошень та CMO щодо збільшення різноманітності їх змісту.

 
Звіт про включення оголошень у Facebook
 

Посібник також містить основні рекомендації та вказівки, які допоможуть вирішити ключові елементи фокусування та максимально забезпечити включення до оголошень.

 

Звіт про включення оголошень у Facebook
 

Тут є декілька цінних приміток, які містять конкретне уявлення про те, чому бренди та агентства не вагаються збільшувати різноманітність у своїх кампаніях, незважаючи на те, що розуміють важливість цього з ширшої, соціальної точки зору.

Дійсно, дослідження показує, що в цілому існує готовність прийняти більш інклюзивний підхід, але вагання залишаються навколо сприйняття та відходять у неправильному напрямку.

Згідно зі звітом: «93% респондентів опитування агентств сказали, що вони будуть дуже сприйнятливі або сприйнятливі до додаткових вказівок або інструментів щодо того, як вирішити проблему представництва та включення до реклами, що свідчить про те, що вони були б готові створити більш репрезентативний та інклюзивний контент, якщо запит надійде від їхніх клієнтів.” 

Тим не менш, бренди не хочуть помилятися, а потім за них зневажають суспільну реакцію, що стала більш активною, негайною і, можливо, більш впливовою, ніж будь-коли.

Це важливі моменти обговорення у ширшій дискусії, і хоча здається, що брендам слід активніше прагнути до залучення до своїх кампаній більшої кількості людей та культур, ризики також можуть бути дуже реальними та мати величезний вплив. Ось чому нам потрібні такі дискусії, щоб допомогти просунути підхід.

Повний звіт, як зазначалося, містить вказівки від Deloitte щодо того, як вирішувати кожен елемент, і варто розглянути різні наслідки та те, як вони пов’язані з вашими власними проблемами та підходи у цій ключовій сфері.

Ви можете завантажити повне дослідження “Перешкоди для репрезентативної реклами”  тут.

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.