Facebook тестує зміни в своєму додатку для обміну фотографіями в Instagram, що зробить його більш схожим на соціальний додаток для відео TikTok. 

Адам Моссері, керівник Instagram,  оголосив про план показу в повноекранному режимі рекомендованих відео в стрічках користувачів.

“Ми також будемо експериментувати з тим, як ми охоплюємо відео ширше – повноекранне, захоплююче, розважальне, перше для мобільних відео”, – сказав Моссері. “Ви побачите, як ми робимо багато речей або експериментуємо з багатьма речами в цьому просторі протягом найближчих місяців”.

Більший акцент на відео стає тим, що TikTok стає важливим конкурентом Facebook. Серед п’ятірки неігрових додатків у травні TikTok зайняв перше місце за завантаженнями та був єдиним додатком, який не належить Facebook, до сімейства додатків якого входять Instagram, WhatsApp та Messenger, за даними Sensor Tower. Аналітична фірма підрахувала, що TikTok було встановлено 80 мільйонів разів протягом місяця, порівняно з 53 мільйонами для основного додатка Facebook.

Як і TikTok, Instagram буде показувати рекомендовані відео з облікових записів, за якими люди не стежать. Незважаючи на те, що Instagram додав більше відеовмісту із запуском IGTV та його функції Reels, що нагадує TikTok, він здебільшого наголошує на фотографіях квадратної форми. Mosseri назвав TikTok та YouTube Google основними конкурентами.

“Ми більше не є додатком для обміну фотографіями або квадратним додатком для обміну фотографіями”, – сказав Моссері. “Будемо чесними, зараз є справді серйозна конкуренція. TikTok величезний. YouTube ще більший, а також є безліч інших вискочок ».

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг роками розповідав про перетворення компанії на відеоцентричну платформу. У 2016 році він сказав, що не буде здивований, якби більшість вмісту, який люди бачать у Facebook, складалося з відео у наступні п’ять років, повідомляє BuzzFeed News. Відео поштовх Instagram – ще один ознака того, що подібні спекуляції стають реальністю.

“Люди прагнуть розважитися в Instagram. Існує жорстка конкуренція, і є що робити », – сказав Моссері. “Ми повинні прийняти це, а це означає зміни”.

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.