Платформа Facebook запускає новий рекламний інструмент для співпраці з інфлюенсерами – Facebook’s Brand Collabs Manager.

Джерело: https://bit.ly/2ZfGkwk


Він являє собою окремий кабінет для рекламодавців та інфлюенсерів, які відтепер зможуть вести налагоджену взаємодію – знаходити партнерів, ділитися думками, обговорювати пропозиції, вести документообіг – укладати угоди та спільно керувати аналітикою результатів співпраці. 

Також кабінет Facebook’s Brand Collabs Manager надасть брендам можливість бачити статистику, коли вони позначені тегами в брендовому вмісті, як у кабінеті Facebook’s Brand Collabs Manager, так і в програмі Instagram. 

Facebook резюмував появу цього інструменту: «Оскільки ми вкладаємо кошти, щоб допомогти творцям ефективніше співпрацювати з брендами, також важливо, щоб ми мали інструменти та політику, які забезпечують прозорість та захищають наше співтовариство”. 

Окремо Facebook зауважив, що зараз вони вводять більш жорсткі правила щодо категорій товарів, заборонених для платного просування на платформах компанії, таких як вейпи, тютюн, алкоголь та дієтичні добавки. 

Редакція «Про Ідеї» зазирнула до кабінету Facebook’s Brand Collabs Manager – його розділ для інфлюенсерів. Кабінет автоматично підтягує усі ваші акаунти на платформі та подає прогноз, чи зможете ви бути інфлюенсером та шукати партнерів через кабінет Brand Collabs Manager. 
Щоб потрапити до кабінету для інфлуенсерів, натисніть на посилання – тут. Серед умов є: 
Кількість підписувачів – не менше 1 000 фоловерів.
Рівень охоплення контенту – кількість охоплення постів, хвилин перегляду контенту, 1-хвилинного перегляду для 3-хвилинного відео.
Відповідати умовам політики платформи. 

 

Інфлюенсерам пропонують багато способів рекламувати бренди.
Усі впливові інфлюенсери можуть зареєструватися на платформі. 

Якщо бізнес зацікавлений у співпраці з інфлюенсером, він зможе скористатися цією платформою та обрати відповідного партнера за допомогою фільтру вибору за параметрами. 

Після натискання на профіль інфлуенсера бізнесу відкриється детальна інформація про рівень впливу конкретного інфлюенсера, наприклад, характеристики аудиторії, інтереси, стать, освіта, рік створення сторінки Facebook, який тип вмісту він публікує, якою мовою він спілкується та з яким вебсайтом пов’язаний.
 

Інфлюенсери зможуть створювати в кабінеті Brand Collabs Manager  спеціальні профілі з базовими даними про себе, публікувати відео та вказувати інші канали комунікації з ними, наприклад,  Instagram.

Так компанії отримають доступ до даних інфлюенсерів та бачитимуть усю статистику про трафік та бренди, з ким співпрацював інфлюенсер. Facebook допоможе компаніям контролювати показники співпраці з інфлюенсерами та буде видаляти сумнівних інфлюенсерів зі своєї бази.

Рекламодавцям потрібно також пройти декілька кроків верифікації свого акаунту, щоб отримати доступ до кабінету Brand Collabs Manager. Перейти до розділу для рекламодавців можна за допомогою посилання – натисніть тут. 

Facebook шукає нові способи для більш ефективної співпраці інфлюенсерів та рекламодавців, зміцнюючи вагу платформи як потужного маркетингового каналу. Компанія обіцяє, що вкладатиме ще більше ресурсів у розвиток співпраці рекламодавців та інфлюенсерів у 2020 році, щоб допомогти усім бажаючим будувати свій бізнес в Instagram. 

Що ця новина означає для рекламодавців та інфлуенсерів в Україні? 

Зараз уся співпраця рекламодавців та інфлюенсерів в Україні побудована неофіційно. Саме тому ви рідко можете побачити ознаки платної співпраці в позначках “проплачених” записів. Так компанії не витрачають час та кошти на ведення контрактів з інфлюенсерами, а інфлюенсери не несуть відповідальність за якість поширення брендового контенту. І окремо споживач не завжди розуміє, що він контактує з проплаченим контентом від брендів. 

Це, на нашу думку, і є відповіддю на питання – чому інфлюенсер-маркетинг працює в Україні не так ефективно, як за кордоном.

Непрозора інформація про вплив інфлюенсера, накручені профілі, свавільне видалення постів після платної співпраці, приховування даних про попередні партнерства – лякають бізнес.
Тому маркетологи та топменеджмент і власники українських компаній зустрічають з непорозумінням статистику дуже високих показників співпраці з інфлюенсерами у світі у 2019 році. 

Якщо український бізнес буде готовий працювати з інфлюенсерами в правовому полі, ми теж дуже швидко доженемо цивілізацію.

Читати більше про цю тему: