Про перші кроки у світі можливостей Facebook, та чому почати їх робити все-таки варто.

Не існує бізнесу без аудиторії, тому понад 1.6 мільярдів щоденних активних користувачів вагомий аргумент для старту просування в Facebook. Цим активно користуються бренди, які вже давно захопили собою стрічки підписників.

Одного гарантованого рецепту успіху немає, оскільки кожна сторінка – унікальний проєкт зі своїми особливостями, вимогами та аудиторією. Абсолютно кожен має пройти декілька етапів становлення бренду на платформі. 

1. Створити бізнес-сторінку.

Зі створенням усе зрозуміло. Заходимо на свій акаунт, знаходимо вкладку «сторінки», натискаємо «створити» та додаємо інформацію. У назві мало відомого бренду краще інформувати про можливості вашого бізнесу.

Наприклад, ви хочете оформити сторінку з продажів техніки, зазначте у назві «Продаж техніки у Києві «Електро», а не просто «Електро». Пам’ятайте, що її можна змінити. Коли доходимо до пункту «категорія» важливо максимально точно зазначити інформацію, оскільки в майбутньому алгоритми спиратимуться на це при пошуках аудиторії.

2. Оформити бізнес-сторінку

Чим кращий вигляд  тим більше шансів на успіх, тому час засвоїти навички в Photoshop. Встановіть фото профілю, підберіть до нього обкладинку. Найкращий варіант, коли на фото профілю знаходиться логотип компанії.

Обов’язково додайте інформацію: рік заснування, контакти, місце розташування, місію та цінності. Розкажіть про діяльність та історію фірми – усе це ідентифікуватиме вас в мережі Facebook.

Важливо вигадати правильне ім’я користувача (URL-адресу), оскільки за ним користувачі зможуть позначати сторінку в дописах та шукати її. Занадто довге чи невідповідне ім’я сповільнюватиме просування системою.

3. Налаштуйте  бізнес-сторінку

До цього потрібно буде повертатись знову і знову, але для початку достатньо базових налаштувань: можливість надсилати на сторінку повідомлення (пріоритетніше для товарів та послуг), публікації користувачів у стрічці акаунту, обмеження за віком, ролі (редактор, модератор, рекламодавець чи аналітик).

4. Створення контент-плану

Немає сенсу просувати сторінку з 1-2 дописами за рік. Для того, щоб сподобатись аудиторії та затримати її надовго, потрібно регулярно продукувати якісний контент. Зупинити весь хаос в голові та впорядкувати ідеї для публікацій допоможе ведення контент-плану.

Контент-план – план публікацій для соціальної мережі із вказанням дати, теми, основної ідеї, матеріалів майбутнього допису.  

Максимально зацікавить аудиторію мікс контенту: відео, фото, історії, інфографіки. Алгоритми Facebook активніше просувають дописи сторінок, які регулярно ведуть комунікацію та урізноманітнюють її.

Для зручності можна користуватись контент-планерами: Amplifr, SMM PLNNER, Planoly, Parasite та ін.

Регулярно стежте за статистикою (в налаштуваннях) та покращуйтесь відповідно до даних. Якщо аудиторія найбільше реагує на відео —  випускайте більше дописів з відео, а якщо любить читати аналітичні дописи —  пишіть!

5. Визначити ЦА та налаштувати таргетинг

Почніть з визначення вашої цільової аудиторії: стать, вік, місто проживання, освіта/професія, сімейний стан, хобі, рівень доходу.

Далі через Facebook Ads Manager оберіть SAVED (пошук індивідуалізованої аудиторії) і вводьте дані. Тепер система допоможе вам просувати бізнес-сторінку.

Чому варто просуватись в Facebook?

Після створення бізнес-сторінки можна користуватись рекламними послугами, і у цьому Facebook має суттєві переваги над іншими платформами.

Невимушеність. Алгоритми працюють так, що підлаштовують рекламу максимально непомітно. Це не відштовхуватиме вашу аудиторію, на відміну від величезного рекламного банера.

Сегментована аудиторія. Facebook дійсно «сильний» в таргетингу: вас точно побачить той, хто треба.

Доступна вартість. Початківець може не витрачати величезні суми з надією на мільйонну аудиторію, а спробувати просування від $1-5 за день. Також цей процес легко контролювати: в будь-який момент можна зупинити рекламу.

Простота. Щоб заволодіти рекламним простором Facebook не обов’язково бути професіоналом. Будь-хто може навчитись просувати свою сторінку.

За будь-яким успіхом стоїть робота, витрачений час та сили. Коли справа стосується можливостей та перспектив, то важливо щодня навчатись та покращуватись.

Клікніть на зображення та підпишіться на сторінку PRO Ідеї в Facebook

Шлях на Facebook довгий, складний та насичений, але це варте того, аби про вас дізнався світ.

 

Читати більше: