Згідно з повідомленням у блозі Amazon, TikTok пробивається до Fire TV у США та Канаді. 

Це сталося лише через чотири місяці після того, як TikTok запустив додаток Fire TV у Великобританії, Франції та Німеччині — представник TikTok підтвердив The Verge, що версія для США така ж. Завантаживши TikTok з Amazon Appstore, користувачі можуть відкрити програму, просто сказавши: «Алекса, відкрий TikTok».

 

На відміну від існуючого додатка «Більше на TikTok Fire TV», який обмежував перегляд добіркою відео, цей нещодавно запущений додаток функціонує так само, як TikTok на мобільному пристрої. Ви можете ввійти або створити обліковий запис і почати переглядати сторінки «Для вас», «Підписки» та «Відкриття», як зазвичай.

Додаток має функцію автовідтворення, яка дозволяє відтворювати безперервний потік відео. Ви навіть можете використовувати свій голос, щоб керувати відео та використовувати такі команди, як «відтворення» та «пауза» за допомогою голосового пульта Alexa. Amazon також зазначає, що додаток TikTok «незабаром» з’явиться на пристроях Echo Show.

Fire TV — не єдиний смарт-телевізор, на якому можна дивитися TikTok, але він єдиний у США — до цього часу TikTok був доступний лише як додаток для смарт-телевізорів у Європі. 

У грудні минулого року TikTok випустив додаток для смарт-телевізорів Samsung у Європі, а пізніше оголосив про його запуск на телевізорах Android у Великобританії, Франції та Німеччині. Тільки в жовтні цього року TikTok повідомив, що він також з’явиться на новіших моделях Smart TV від LG у Великобританії, Франції та Німеччині.

Джерело: Amazon

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Вакансія – Директор з маркетингу 🤯

♬ оригинальный звук – Мемас

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: