Про фітнес-індустрію в українському Instagram у жовтні 2020. 

Пандемія 2020 внесла свої корективи у спортивне життя. Заняття в онлайн-режимі з тренером зараз залишаються майже єдиним можливим варіантом дотримання умов соціальної дистанції. Так фітнес-блогери набрали ще більшої популярності серед своїх прихильників.

PRO Ідеї підготували підбірку з 10-ти Insta-акаунтів українських фітнес-тренерів, які піднімають імунітет, пропагують здоров’я та вміють цікаво розповідати про життя, затримуючи увагу десятки тисяч підписувачів. 

1. Марі Карачина — @skinny.strong

Те, що ця дівчина скінні — ні в кого сумнівів не викликає. Про такі стрункі ніжки можна тільки мріяти. 

Авторка бестселеру “Never Stop” обіцяє підписникам видати другу книгу “Бег по любви” в грудні цього року, продовжуючи тренувати свою команду та надихати усіх спостерігачів подоланням немалих марафонів.  

Марі точно не та блогерка, яка буде задобрювати вас. Її стиль дописів часом доволі жорсткий, вона спілкується з аудиторією  “в лоб”, називаючи речі своїми іменами. Дописи, які вибудовані через прямолінійність мотивують аудиторію, викликають довіру. Кожен допис Марі підкріплює фотографіями своїх спортивних досягнень.

 

2. Валерія В’юшина – @coach_viushina

Тренерка, яка точно не дасть вам спуску, та просто прекрасна дівчина. На своїх тренуваннях вона нікого не шкодує. Має окремий акаунт своєї онлайн фітнес-студії @viushinateam. Її блог наповнений гарними професійними фотографіями, які мотивують підписників ставати такими ж красивими та щасливими. 

Валерія — персональний бренд, зі своєю історією. Блогерка активно комунікує зі своєю аудиторією, ділиться з підписниками сокровенними історіями свого життя, порадами, спортом. Вона навіть боролася за звання Супермами в однойменному тв-проєкті. Її сторінка виконана в одній кольоровій гамі, а усі дописи чітко поділені на абзаци, сприяючи легшому прочитанню. 

 

3. Наталя Бершеда — @bershy_fit

Наталія — майстер спорту України, тому й не дивно, що за її професіоналізмом стежать понад 38 тисяч підписників.

У своїх дописах тренерка не тільки пропонує свої послуги, а й  ділиться зі своїми підписниками корисною інформацією про харчування, здоров’я, мотивацію та багато іншого. Деякі дописи Наталія готує разом з експертами, наприклад, лікарями. 


Наталія влаштовує тематичні фотосесії, які ще більше підкреслюють її персональний бренд фітнес-тренера в Instagram. Більшість своїх дописів блогерка структурує за допомогою емодзі.

 

4. Максим Ярошенко — @maxryvok

Максим має за плечима 18 років тренерської практики, протягом яких він дарував людям красу та душевну гармонію. У своєму Insta-блозі Максим розповідає про своє життя, про тренування, надихає людей займатися спортом і пояснює, чому це важливо.

Він створює вузькотематичні дописи, в яких демонструє свою експертність. Наприклад, сет вправ для людей з цукровим діабетом, який Максим підготував разом з лікарем-ендокринологом. Максим викладає у свій профіль відео, які зняті більше в стилі Youtube, ніж Instagram: монтує їх з тизером, додає титри, знімається в ролі ведучого.

Також він веде свою сторінку і як молодий татусь, і як фітнес-тренер. В одних дописах він розповідає секрети батьківства, як малюк надихає його працювати все інтенсивніше, а в інших – вибудовує персональний бренд фітнес-тренера (поради, мотиваційні дописи, спортивні теми). 

 

5. Христина Кручок — @kristinaapolnaa

Дівчина, яка веде одразу два акаунти в Instagram. Перший присвячений лайфстайлу дівчини. Другий — суто акаунт її фітнес-студії @krisfit_studio. Студія, до речі, відкрилася саме в жовтні 2020, чим дівчина поділилися зі своїми підписниками, хоча як фітнес-блогерка дівчина відома вже давно. 

На відміну від інших блогерів, дівчина веде свою сторінку без особливих тематичних дописів, а просто демонструє своє життя. Спорт-стайл вона вибудовує через комунікацію в сторіз — постить свої тренування, історії про створення фітнес-студії, розклад занять, відгуки.  

 

6. Наталія Терлецька — @n.terletska

Блог Наталії у 2019 отримав нагороду «Найкращий спортивний блог України». Їй 33, вона мама двох синів. Наталя ділиться спортивними порадами, правилами здорового харчування та пропагує сімейні цінності.

Її фігурі позаздрять не тільки матусі. А як інакше? Вона ж кваліфікований фітнес-тренер. 

У жовтні Наталія заявила підписникам про свою відпустку як фітнес-тренера. Вона пообіцяла за 7 днів відпочинку спробувати щось нове та розповідати усі деталі своїм прихильникам. Вибудовувала дописи через сторітелінг — розповідала свої враження про кожен незвичайний день відпустки, прикрашаючи розповідь емодзі. 

Їзда верхи, тверк, гра на ударних — це точно жовтень, який надихає. 

 

7. Людмила Оверковська — @overkovskaja

Фітнес-блогерка, яка має понад 10 років стажу та 2 вищих освіти, викликає безперечну довіру в 29 тисяч підписників. Також Людмила розвиває власний магазин спортивних товарів на іншому Insta-акаунті — @overkovskaja.fitness.

Блогерка показує свої тренування та пише пости, що надихають. 

Профіль Людмили майже повністю вибудований на відеокомунікації: блогерка ледь не щодня виставляє свої тренування.

 

8. Тетяна Федорищева — @tanyatgym

Блогерка майже з пів мільйонною аудиторією вміло поєднує спортивне insta-життя з лайфстайлом. Рецепти, стосунки, харчування — те, чим активно ділиться Тетяна. 

Цей профіль не залишить байдужими справжніх естетів. Світла, пастельна кольорова гама стрічки — тренд 2020. 

 

9. Андрій Хомицький — @khomytskyi_official

Фітнес-тренер, який тренує зірок та професійних спортсменів. Андрій має свій онлайн фітнес-клуб з окремим сайтом. За сумісництвом Андрій — тато чотирьох дітей. Блогер часто вкраплює історії про сім’ю у свій спортивний блог. 

Андрій випускає багато контенту. Ну дуже багато контенту. Він комунікує через майже годинні відео з повноцінними тренуваннями. Це безкоштовні пробні тренування для тих, хто зацікавився діяльністю Андрія. Чим не варіант для спорту вдома?

 

10. Юлія Богдан — @bogdanjulia

Cпівавторка та одна з тренерок онлайн-програми для схуднення WOWBODY. Художня гімнастка, випускниця інституту фізкультури, йогиня.

Саме йога займає визначну частину блогу Юлії.

Юлія надихає не тільки займатися спортом заради схуднення, її пости спрямовані на глибоке психологічне пізнання себе. Її стиль дописів спокійний, вона комунікує через дописи-роздуми. Думки блогерка підкріплює естетичними фото з мальовничими пейзажами, природою, красою буденності. 

 

 

Поза списком 😉 Настя Богданова — @nastya_coach_lviv

Настя має 9 років досвіду та поки всього лише 1500 підписників. Але вона так активно розвиває свій Instagram, так багато створює спортивного контенту, що її спортивний Insta-жовтень точно можна назвати продуктивним.

Красива, струнка, професійна Настя запам’ятається усім, хто зайшов до неї в акаунт.

Блог Насті допоможе кожній дівчині знайти внутрішню гармонію. “Твій власний психотерапевт” — так позиціонує себе дівчина. Вона розкриває питання, як спорт поєднується з психологією, допомагає своїм підписникам пізнавати своє тіло. 

 

Фітнес-індустрія в українському Instagram-просторі — дуже цікаве явище як з точки зору цінної інформації, так і з точки зору кейсів застосування трендів SMM.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: