Про нову креативну комунікацію шведської агенції Forsman & Bodenfors, яка пропонує рішення для соціального дистанціювання в громадському транспорті. 

Шведи придумали справжній тролінг — розкласти яскраві сумки з надписами в громадському транспорті, де зазвичай усі дратуються, коли помічають чужі особисті речі на пустих місцях.

Мовляв, хтось би краще сів та їхав з комфортом, але якийсь нерозумний(а) розклав(ла) свої речі на половину салону. 

Коли гнів проходить, пасажир вчитується в текст на сумці та розуміє, що це сумка-подушка, яка виконує функцію обмежувача.

Цю ідею запустила транспортна компанія Vasttrafik, яка роздала на Центральному вокзалі Гетерборгу 1000 яскравих сумок з надписами: «I’d love to sit next to you, just not right now. Thank you for keeping your distance» («Я б із задоволенням присів (ла) поруч з вами, але не зараз. Дякую за дотримання соціальної дистанції»). Кому не вистачило сумок, компанія радить використовувати для соціального дистанціювання свої власні сумки та обіцяє роздати незабаром наступну партію. 

Креативна ідея вже стає вірусною, в мережі гуляють фотографії, як ці сумки подорожують в громадському транспорті Швеції.

Джерело: instagram.com/p/CFwr9pKlu9o

Креативна команда:
Forsman & Bodenfors

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: