Мережа Фокстрот підбила підсумки спонсорської інтеграції в телевізійному ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1».

У 2020 році бренд використовував product-placement як один з ефективних інструментів у комплексній медіакампанії. Провідним спонсорським проєктом стала програма «Сніданок з 1+1», де основним інструментом задіяно брендинг – його доля склала 76%.

У червні 2020 року стартував другий сезон спеціальної рубрики «Сніданок. Побут» за участі журналістки каналу Ірини Гулей та продавця-консультанта Фокстрот Богдана Печончика. За веселі імпровізації та непередбачувані ситуації цей творчий тандем назвали “технопарочкою Сніданку», яка щоранку п’ятниці давала телеглядачам оригінальні поради й рекомендації з вибору побутової техніки та гаджетів.

Уперше спецпроєкт в партнерстві з мережею електроніки вийшов на «плюсах» у серпні 2019 року. Головні герої стали справжньою родзинкою, тому їхнє повернення було бажаним і ефектним.

«Вона розпитає та перевірить, а він – витримає все», – саме так каналом анонсувався старт другого сезону проєкту і саме так було на зйомках та у прямому ефірі.

Це був чудовий медійний кейс та синергія бренду з контентом. Нам вдалось поєднати задачі клієнта та програми в унікальний, цікавий та корисний продукт для аудиторії. Ми дякуємо команді Фокстрот за довіру і пишаємось результатами, – зазначив Ілля Ржондковський, Managing Director The Story Lab Ukraine.

 

Результати охоплення 

Усього в рубриці «Сніданок. Побут» вийшло 30 оригінальних сюжетів, а спонсорство Фокстрот у ранковому шоу охопило 3,6 млн унікальних глядачів за період січень-грудень 2020 року, потрапляння в цільову аудиторію бренду перевиконано на 20%*.

Використовуючи такий інструмент, як product-placement, бренд Фокстрот вкотре виступив досвідченим порадником для багатомільйонної аудиторії всеукраїнського телеканалу. А ведучі рубрики стали народними улюбленцями, оскільки показували не надумані історії, а відтворювали реальні ситуації, з якими кожен стикається при купівлі техніки для дому, – поділилася підсумками кампанії Наталія Ставраті, маркетинг-директор Фокстрот. – Разом з тим, ми досягли і навіть перевершили поставлені маркетингові цілі: результати TRP перевиконані на +240% від прогнозованих, а показники GRP – на 163%. Це свідчить про ефективність обраної стратегії, відзнятого контенту та каналів комунікації».

Додамо, що середня річна частка телеперегляду «Сніданку з 1+1» за досліджуваний період склала 14,3%.

Для команди ранкового шоу «Сніданок з 1+1» реалізація спонсорських кампаній – улюблений творчий виклик. Співпраця із Фокстрот сподобалася тим, що партнер довірився нашій теле експертизі й пристав на досить неочікуваний формат рубрики. Пригоди журналістки «Сніданку» і консультанта Фокстрот, серіальність проєкту викликали емоцію глядача, увагу до контенту. Останнє підтверджують і показники телеперегляду. Такі ситуації і є win-win. Дякуємо за співпрацю та співтворчість!, – підсумувала Юлія Жмакіна, директор Департаменту ранкового мовлення телеканалу 1+1.

*Джерело: Nielsen Ukraine, 2020 року, ЦА – All 20-55 AB; ТВ-спонсорство «Сніданок з 1+ », Фокстрот

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: