Про нову креативну комунікацію Фокстрот.

Популярний бренд запустив акційну промо-кампанію, на підтримку якої народився новий джингл за участю вже улюбленого багатьма персонажа Фоксі. Чи стане він продовженням історії про «Повний Ціногриз»?

Ну кого не полонила танцююча і співаюча лисичка Фокстрот? Очевидно, що героїня дуже сподобалася онлайн аудиторії. А те, що Фоксі не тільки стежить за трендами, а й круто задає свої – вмить стало невід’ємною рисою її образу. Тому після приголомшливого успіху ролика «Повний Ціногриз» Фокстрот вирішив не зупинятися на досягнутому.

«У новому промо взято за основу меседж «хакнули ціни», що оповідає про сезон неймовірних знижок на техніку, ідейно продовжуючи тему «Ціногриза». Тож при створенні концепції принципово важливим для нас було, щоб новий джингл і танець стали такими ж стильними, драйвовими і актуальними», – розповіла Наталія Ставраті, CMO Фокстрот.

Слова і мелодію джингла створила інхаус-копірайтерка Тетяна Путинцева. А за ідеями для флекс-денсу вже за традицією звернулися до найдинамічнішої соцмережі – TikTok. Коли нескладний трендовий танець було знайдено, до процесу під продюсуванням арт-директора Валерії Мироненко долучився продакшн Moonhauzen Animation Studio. Ця команда вже не вперше створює для Фокстрот геніальну анімацію. І ось, що вийшло:

Не могли залишитися байдужими і підписники YouTube-каналу Фокстрот. За тиждень після публікації (з 21 жовтня) новий ролик набрав понад 650 тис. переглядів, 6,6 тис. лайків і понад 1400 коментарів. Ці цифри стрімко ростуть, а шанувальники Фоксі не шкодують позитивних відгуків типу «Воу-воу, які рухи!» і вже самостійно змонтували годинну версію. А й справді: тільки подивіться, як, «хакнувши ціни», лисичка вправно виконує новий денс.

Нагадаємо, в липні цього року анімаційний рекламний ролик «Повний Ціногриз» від Фокстрот прямо-таки підірвав мережу, ставши «вірусним». В цілому, тільки на YouTube він набрав понад 1 млн органічних переглядів, а кількість фан-версій, пародій і трендових відео від просунутих тіктокерів перевищида 6 тисяч.

«Чи буде повнометражна версія нового джингла і чи зможуть результати «Хакнули ціни» так само здивувати, побачимо і розповімо після закінчення промо-кампанії», – підсумувала Наталія Ставраті, CMO Фокстрот.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: