За допомогою iPhone ви можете сканувати документи з якістю сканера та використовувати їх за бажанням. 

Вам більше не потрібно платити за традиційний сканер для сканування документів. У цьому списку ми зібрали найкращі безкоштовні програми для сканування для iPhone, які дозволяють швидко сканувати будь-який файл і ділитися ним.

 

Додаток Scanner від BPMobile

Завдяки більш ніж 70 мільйонам користувачів, додаток BPMobile Scanner App займає перше місце в нашому списку найкращих безкоштовних програм для сканування для iPhone з його простим інтерфейсом і легкістю використання. За допомогою програми ви можете відсканувати будь-який документ або фотографію в PDF, JPG або TXT і поділитися ними за секунди. Додаток також дозволяє сканувати кілька сторінок в один документ. Ви також можете додати свій електронний підпис до програми та легко розмістити його на документах.  

Комплексний додаток також надає різні функції, такі як розв’язування математичних задач і рівнянь, зчитування QR-коду та підрахунок подібних об’єктів за допомогою камери iPhone. 

Додаток Scanner в App Store

 

Adobe Scan

Дозволяючи сканувати будь-який тип документів і конвертувати в PDF або JPG, Adobe Scan є одною з найкращих безкоштовних програм для сканування для iPhone з розширеними можливостями редагування та технологією розпізнавання тексту. За допомогою Adobe Scan ви можете зберігати та впорядковувати всі свої документи в одному місці в користувацьких папках, як-от квитанції, документи про стан здоров’я тощо. 

Adobe Scan в App Store

 

Genius Scan

Genius Scan, який налічує понад 20 мільйонів користувачів, включаючи як окремих користувачів, так і компанії, швидко виявляє документ, який ви намагаєтеся відсканувати, і видаляє фон. Окрім підтримки створення багатосторінкових PDF-файлів, об’єднання документів та фільтрації, програма також дозволяє встановити пароль для ваших PDF-файлів. 

Genius Scan в App Store

 

Microsoft Lens

Microsoft Lens – одна з найкращих безкоштовних програм для сканування для iPhone як для студентів, так і для просунутих користувачів, дозволяє швидко сканувати, редагувати, зберігати та обмінюватися документами за допомогою свого простого інтерфейсу. За допомогою Microsoft Lens — раніше Office Lens — ви можете додавати нотатки до відсканованих файлів, сканувати рукописні нотатки наради, щоб потім редагувати, і зберігати відскановані документи у форматі PDF, JPG, word або PowerPoint. 

Microsoft Lens в App Store

 

CamScanner

Як одна з найпопулярніших програм для сканування в App Store з понад 750 мільйонами користувачів у всьому світі, CamScanner просто має все, що вам потрібно від програми для сканування. Маючи також технологію розпізнавання тексту, CamScanner дозволяє зберігати відскановані документи у форматах PDF, JPG, Word або TXT. Ви можете обмінюватися файлами для отримання коментарів у WhatsApp, iMessage або Microsoft Teams і збирати коментарі від кількох людей в одному файлі онлайн. Ви можете сканувати кілька сторінок в один документ у CamScanner, як і будь-яку іншу програму зі списку.

CamScanner в App Store

Джерело: App Store

 

@proidei.com

Маркетульчики, гарних вам вихідних! 😘

♬ оригинальный звук – VideoSVG

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.