Український бренд натуральних соків прямого віджиму Galicia вперше за свою історію оновив дизайн упаковки Tetra Pak. 

“Galicia” знає, хто нею ласує. Щодня по кілька десятків разів нас згадують в дописах та сторіс, у нас замовляють сік прямо з виробництва, запитують про його склад і спосіб виготовлення. Ми бачимо, як люди п’ють наш сік вдома, в кафе, в офісах, на пікніках, як ним ласують діти, як він прикрашає святкування днів народжень і весіль.

Ми постійно аналізуємо чому мами обирають саме його і знаємо, що важливо для тих, хто веде здоровий спосіб життя. Тому ми вперше за 10 років зробили редизайн і тепер наш сік ще яскравіший, помітніший і зрозуміліший.

Водночас ми зберегли впізнаваність бренду. На пачці залишилися фірмові графічні елементи, намальовані аквареллю фрукти і пейзаж, які свідчать про наші цінності: зв’язок з природою і власною історією”.

Над редизайном працювала креативна агенція Havas Kyiv Design.

Що змінили:

Зробили упаковку Galicia більш помітною на полиці магазинів. Вибудували візуальну ієрархію: забрали зайві елементи, розміщені біля логотипу, що полегшило сприйняття бренду.

Збільшили зображення фруктів, щоб кожен міг легко та швидко обрати потрібний смак.

Підкреслили ключові переваги продукту, важливі для кожного споживача — 100% натуральний сік, відсутність доданого цукру та барвників.

Графічно виділили які конкретно вітаміни та мінерали містяться у соці та які саме корисні речовини й мікроелементи отримує споживач, п’ючи Galicia.

Додали цікаві факти про фрукти, з яких виготовляється сік.

Акцентували, що у літровій упаковці Galicia дійсно 1 літр соку, а не 950 мл, 900 мл чи 870 мл.

Окрім нового дизайну, лінійка соків Galicia у пакетах поповнилась відразу 4 новими смаками: яблучно-малиновим, мультифруктовим, мандариново-яблучним та ягідним міксом.

Galicia – український виробник 100% натуральних соків прямого віджиму без цукру, води та консервантів. Компанія входить у групу T.B.Fruit – найбільшого переробника фруктів та овочів у Європі.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: