Sensor Tower оголосив підсумки рейтингу ігор за серпень 2021 року.

Найпопулярніші мобільні ігри у всьому світі за серпень 2021 р. За завантаженнями

My Talking Angela 2 з Outfit7 була найпопулярнішою мобільною грою у світі за серпень 2021 року з 28,5 мільйонами встановлень. Країнами з найбільшою кількістю встановлених ігор за цей період були Індія – близько 18 % її загальних завантажень та Бразилія – ​​10,4 %. Повний рейтинг 10 найпопулярніших мобільних ігор у світі за завантаженнями за серпень 2021 року вище. Оцінки завантаження ігор отримані з платформи Sensor Tower.

Fidget Toys Trading від Tap2Play стала другою за розміром мобільної гри у світі за останній місяць із приблизно 27 мільйонами встановлень. Країнами з найбільшою кількістю установок були Бразилія на рівні 13,7 відсотка, а потім – Індонезія на рівні 9,3 відсотка. Garena Free Fire від Garena, PUBG Mobile від Tencent та Subway Surfers від Sybo Games визнали п’ятіркою найбільш встановлених мобільних ігор у світі за місяць.

Світовий ринок мобільних ігор у серпні 2021 р. налічує 4,7 млрд завантажень у App Store та Google Play, що означає скорочення приблизно на 4% у порівнянні з минулим роком. Ринок №1 для завантаження глобальних ігор була Індія, яка зібрала більше 825 мільйонів встановлень, або 17,6% загальної кількості завантажень у всьому світі. Сполучені Штати посіли друге місце за завантаженнями – 8,3 %, потім Бразилія – ​​8,2 %.

Хоча за останні роки заголовки гіперказуалів домінували в топ-хітах, минулого місяця на цей жанр припало лише чотири назви з топ-10 порівняно з шістьма в серпні 2020 року.

Гра Taxonomy ігор показує, що у серпні ігри Hypercasual зібрали 984,3 млн завантажень. У 2021 році вперше за календарний місяць цього року жанр впав нижче 1 мільярда встановлень і є найнижчим з листопада 2020 року. Можливо, існує низка факторів, включаючи зміни IDFA в App Store, які вплинули на цільові кампанії залучення користувачів для всіх видавців. 

Оцінки Sensor Tower включають завантаження для App Store та Google Play у всьому світі з 1 серпня 2021 року до 31 серпня 2021 року. Додатки Apple та попередньо встановлені програми Google виключаються. Повідомляється лише про унікальні встановлення. Оцінки Android не включають сторонні магазини. Цифри представляють сукупні встановлення всіх версій додатків, наприклад: Facebook та Facebook Lite.

Джерело: Sensor Tower

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: