Gap Inc. купує стартап штучного інтелекту CB4 - PRO ІДЕЇ
Gap Inc. купує стартап штучного інтелекту CB4

Gap Inc. купує стартап штучного інтелекту CB4

У рамках поточних технологічних зусиль, Gap Inc. оголосив,  що придбав Consttex-Based 4 Casting за невідому суму.

CB4 – це технологічний стартап для роздрібної торгівлі, який використовує штучний інтелект та машинне навчання для збільшення продажів та покращення досвіду клієнтів.

Офіс стратегічного зростання в компанії Gap Inc. виступив посередником угоди. Відповідно до угоди, співробітники CB4 приєднаються до робочої сили компанії Gap Inc. на повний робочий день, згідно з оголошенням.

Технологію CB4 впроваджували такі роздрібні торговці, як Levi’s, Urban Outfitters та Lidl.

Нещодавно Gap Inc. брала участь у фінансуванні або придбанні інших роздрібних технологічних компаній. У серпні роздрібний продавець придбав Drapr, технологічну компанію з електронної комерції, яка надає 3D-віртуальні засоби випробування. Влітку компанія також брала участь у раунді фінансування Obé Fitness – платформи для домашнього фітнесу.

“Ми вважаємо, що штучний інтелект та машинне навчання сформують майбутнє нашої галузі. Gap Inc. має досвід співпраці з науковцями світового класу даних CB4, тому ми розуміємо вплив та широке застосування їх науки для продажів, інвентаризації та споживчої інформації , а також його потенціал розкрити цінність та покращити досвід роботи з клієнтами “, – йдеться у заяві Саллі Гілліган, головного директора з трансформації зростання та керівника офісу стратегічного зростання компанії Gap Inc.

Але оскільки бренд купує та інвестує у технологічні компанії, він також втрачає інші бренди. Цього року компанія продала Janie and Jack інвестиційній платформі бренду Go Global Retail лише через два роки після її придбання. У травні роздрібний продавець оголосив, що продає Intermix компанії приватного капіталу Altamont Capital Partners.

Джерело: Business Wire

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Коли клієнти погодилися з першою версією маркетингової стратегії 🤩

♬ som original – Thais

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.