87% покоління Z зараз все частіше використовують мобільні програми з інтерактивними функціями потокового відео та відеодзвінків. 

Це згідно з останнім дослідженням компанії Agora, що базується в Каліфорнії, в ході якого компанія опитала понад 1000 респондентів покоління Z у США у серпні, щоб зрозуміти, наскільки покоління зацікавлене технологією RTE (Real Time Environment).

62% респондентів сказали, що випробували принаймні один інтерактивний додаток для потокового передавання аудіо за останній рік, а 70% сказали, що віддали б перевагу брендам електронної комерції, які пропонують у своїх додатках функції AR та VR, щоб вони могли тестувати свої продукти вдома перед їх покупкою. 

Крім того, 63% респондентів сказали, що фронтальні AR-фільтри, які зараз пропонуються багатьма провідними платформами соціальних медіа, є необхідними для того, щоб зацікавити їх. 

Тим часом майже 70% заявили, що інтерактивні функції потокового передавання звуку та відео важливі для їх ігрового досвіду. 

Джерело: Agora

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: