Як повідомляється, додатком для Android та iOS Gettr керує колишній речник Джейсон Міллер. 

Коли колишньому президенту США Дональду Трампу назавжди заборонили користуватися Twitter після повстання в січні в Капітолії США, команда Трампа, очевидно, справді вирішила створити власну версію Twitter.

За інформацією Adweek, програма під назвою Gettr вже тихенько потрапила до магазину Google Play та iTunes App Store минулого місяця, на момент публікації цього повідомлення з кожного магазину додатків було завантажено понад 1000 разів.

Politico повідомляє, що очолює Gettr Джейсон Міллер, колишній прес-секретар Трампа, додавши, що незрозуміло, наскільки сам Трамп бере участь у проекті й чи буде він створювати обліковий запис та використовувати його для взаємодії з прихильниками.

Опис програми в обох магазинах додатків говорить: «Gettr – це соціальна мережа, яка не має упереджень для людей у ​​всьому світі. Gettr намагався якнайкраще забезпечити найкращу якість програмного забезпечення для користувачів, дозволити кожному вільно висловлювати свою думку”.

Інтерфейс як для мобільних додатків, так і для веб-сайту для настільних комп’ютерів майже ідентичний інтерфейсу Twitter. Gettr перелічує функції, включаючи можливість розміщення та репостів, коментарів, редактора зображень та відео та обміну новинами.

Gettr доступний китайською (спрощеною та традиційною), англійською, французькою, японською, корейською та іспанською мовами, й призначений для віку від 17 років.

Що стосується контенту, то скріншоти, використані в якості прикладів в обох магазинах додатків, відображали публікації, аплодуючи тому, що маски більше не потрібні в залі Палати представників, в той час, як у популярних темах перелічені хештеги, включаючи #nra, #trump, #unrestrictedbioweapon і #virusorigin.

Початковою спробою Трампа повернутися до соціальних медіа став блог “З робочого столу” Дональда Дж. Трампа, який був частиною його веб-сайту приблизно місяць, перш ніж його було остаточно видалено.

У відповідь на твіт на початку червня Міллер сказав, що видалення блогу стало попередником приєднання Трампа до іншої платформи соціальних мереж: “Так, насправді це так. Залишайтеся з нами “.

Джерело: Adweek

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: