Про кейс ситуативного маркетингу американського гіганта Giant Food. 

“Щеплення від грипу Giant Food вирушають у дорогу” — так бренд-маркетологи Giant Food сформулювали назву для широкої рекламної кампанії корпорації, в рамках якої автомобіль-магазинна вітрина-клініка Airstream у якості мобільної клініки подорожуватиме містами США, пропонуючи щеплення від грипу. 

 

“Коли ми готуємось до можливості безпрецедентного наближення COVID-19 та грипу, отримання щорічної вакцини проти грипу стає важливішим, ніж будь-коли, щоб допомогти вам, вашій родині та вашому оточенню залишатися здоровими”, — презентував нову концепцію просування Пол Звалені, директор з аптечних операцій Giant Food. «Ми прагнемо зробити вакцину проти грипу якомога доступнішою для співвітчизників, і ми сподіваємось продовжувати розширювати цю програму, щоб обслуговувати людей та громади, які можуть не мати легкого доступу до аптеки. Оскільки фармацевти є найбільш доступними медичними працівниками, ми бажаємо сприяти полегшити їх доступ до людей та громад, які потребують цього”.

 

У рамках кампанії розроблено детальний маршрут із зупинками мобільної клініки в містах США. Відомо, що вона проїде штати: Вашингтон, Меріленд, Вірджинія, Делавер.

Щеплення проти грипу в цій мобільній клініці будуть проводити спеціально навчені та сертифіковані фармацевти компанії Giant, самі щеплення не потребують призначення лікарів.

 

“Автомобіль Airstream, який зупинятиметься у ключових місцях по всьому регіону, намагаючись охопити якомога більше людей, з’явився у відповідь на високий попит на лікарняні”, — повідомили в компанії Giant Food.

 

Додатково компанія активує інфлуенсер-маркетинг — запросивши до рекламної кампанії Гіма Джонеса, популярного сертифікованого особистого тренера, який проводитиме публічні тренування на відкритому повітрі поруч з пересувною клінікою Airstream.

Для інформування про тренування компанія вибрала канал соцмереж, закликаючи споживачів стежити за новинами та анонсами саме там, націлившись на охоплення нової цільової аудиторії в соцмедіа.  

Кейс Giant Food втілює головні тренди маркетингу 2020 року: прояв турботи про споживачів, спрощення шляху споживача, інформування онлайн, співпрацю з лідерами думок та активацію соціальних мереж.  

Джерело: Drugstore News
Фото: The Shelby Report

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: