Про переможця конкурсу на кращого вчителя в Україні. 

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Переможцем премії Global Teacher Prize Ukraine став Дяків Василь, який 24 роки працює у Заліщицькій державній гімназії на Тернопільщині, де викладає історію, громадянську освіту та основи здоров’я. 

Переможець конкурсу отримає 250 000 грн, поїздку та участь в Global Education&Skills Forum 2020 у Лондоні, 1 рік навчання від Освіторії, призи від партнерів премії. 

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу вітають Василя Дяківа з перемогою та бажають натхненної роботи. 

Дивитися запис прямого ефіру церемонії вручення.

Джерело: Global Teacher Prize Ukraine

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: