Подробиці випливають з нерегульованих документів у позові Арізони (США) проти компанії Google.

Недопрацьовані документи в судовому процесі Арізони проти Google показують, що керівники компаній та інженери усвідомлювали, що пошуковий гігант ускладнив для користувачів смартфонів збереження інформації про місцезнаходження приватною, повідомляє Insider.

Документи свідчать, що Google збирав дані про місцезнаходження навіть після того, як користувачі вимкнули спільний доступ до геоданих, і ускладнив пошук параметрів конфіденційності. Інсайдер також повідомляє, що документи показують, що виробники телефонів, що тиснуть на Google, тримають налаштування конфіденційності прихованими, оскільки ці налаштування були популярними серед користувачів.

Генеральний прокурор Арізони Марк Брнович подав позов проти Google у травні минулого року, стверджуючи, що компанія незаконно відстежувала місцезнаходження користувачів Android без їхньої згоди, навіть якщо користувачі відключили функції відстеження місцезнаходження. Позов передбачав, що Google продовжував відстежувати місцезнаходження у фоновому режимі для деяких функцій, і припинив практику лише тоді, коли користувачі відключили відстеження на рівні системи.

З нередагованих документів видно, як один зі співробітників Google запитував, чи не існує «способу надати сторонній програмі ваше місцезнаходження, а не Google?» додавши, що це не схоже на те, що компанія хотіла б розкрити для ЗМІ, повідомляє Insider.

Прес-секретар Google Хосе Кастанеда заявив у електронному листі до The Verge, що Брнович “та наші конкуренти, які ведуть цей позов, зробили все можливе, щоб неправильно характеризувати наші послуги. Ми завжди вбудовували у свої продукти функції конфіденційності та забезпечували надійний контроль даних про місцезнаходження. Ми з нетерпінням чекаємо встановлення рекорду”.

Джерело: The Verge

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.