Щоб дотримуватися вимог законодавства України, компанія Google почне стягувати податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20% на цифрові послуги з фізичних осіб і приватних підприємців, які не є платниками ПДВ у цій країні.

Приватні підприємці та продавці-фізичні особи, які класифікуються як “Приватний підприємець” і не зареєстровані як платники ПДВ, обкладаються податком на додану вартість у розмірі 20%.

Якщо ви маєте податковий статус “Приватний підприємець”, використовуєте свій обліковий запис для комерційних цілей і зареєстровані як платник ПДВ в Україні, Google рекомендує оновити свій статус на “Приватний підприємець” та змінити статус “Зареєстрований платник ПДВ” на “Так”.

Виконайте цю дію, щоб компанія Google могли правильно обчислити розмір ПДВ для вашого облікового запису. З користувачів, які мають податковий статус “Фізична особа”, стягуватиметься ПДВ в розмірі 20%.

Сума ПДВ, що стягуватиметься з ваших покупок, відображатиметься в окремому рядку сторінки “Трансакції” або “Підсумок”. Щоб перейти на таку сторінку, натисніть значок гайкового ключа й виберіть “Оплата”. Сума стягненого ПДВ зазначатиметься в рахунку-фактурі або виписці.

Google попередив винекнення великої кількості запитань щодо цього несподіваного нововведення, тому одразу прояснив, що  “компанія Google не надає консультацій щодо оподаткування. Якщо Ви маєте запитання щодо цієї зміни, зверніться до податкового консультанта”.

Ось такі новини підготувала команда Google Payments для українців, які використовують Google для онлайн-реклами. 

Джерело: Google Payments

 

@proidei.com

Коли кажуть: Компаніям більше не потрібні директори з маркетингу 🤯

♬ оригинальный звук – Lun

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: