Вчора Google оголосив про розгорнення своєї програми «Google для некомерційних організацій» (Google for Nonprofits) в Україні. 

Програма націлена на підтримку некомерційних організацій, та являє собою безкоштовний доступ до різних популярних цифрових сервісів та інструментів пошукового гіганта для підвищення продуктивності і результативності роботи.

Google сподівається, що в нинішній непростій ситуації з COVID-19 це допоможе багатьом організаціям впоратися з їх викликами і продовжити свою місію.

В рамках ініціативи “Google для некомерційних організацій” (Google for Nonprofits) некомерційна організація, яка відповідає вимогам програми, може подати запит на реєстрацію облікового запису і почати використовувати такі інструменти Google безкоштовно:

  • G Suite для некомерційних організацій – це пакет програм для ефективної роботи онлайн: Gmail, Документи, Календар, Диск і Google Meet.
    Крім того, до 30 вересня 2020 року для всіх користувачів G Suite доступні преміум-функції програми Google Meet.
  • Ad Grants – це програма, в рамках якої надаються негрошові гранти в розмірі до $ 10 000 в місяць на розміщення рекламних оголошень у Пошуку Google. Завдяки їй некомерційні організації можуть залучати пожертвування, поширювати інформацію про свою організацію і шукати волонтерів, поки ситуація навколо поширення COVID-19 не зміниться. Програма Ad Grants буде доступна в Україні до жовтня 2020 року.

  • Програма YouTube для некомерційних організацій пропонує преміум-функції некомерційним організаціям, щоб допомогти їм охопити глобальну аудиторію і посилити вплив через свій канал YouTube.

  • Google Планета Земля і Карти Google забезпечують доступ до потужних інструментів візуалізації даних. 

Як зареєструватися в програмі “Google для некомерційних організацій”

Ініціатива Google надає справді цінну підтримку в такі бурхливі часи в Україні, поширте цю новину серед друзів та знайомих. 

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про програму – скористайтеся довідкою Google для некомерційних організацій – перехід на довідку тут

Читати більше: