Google прагне допомогти компаніям максимально використати інформацію про компанію Google на свята, за допомогою нових спрощених опцій заявки на ваш профіль Google Мій бізнес і додаткової інформації про те, як пошук Google привертає людей до вашої компанії.

По-перше, Google прагне спростити для компаній заявки та налаштувати свої списки в Google за допомогою нової опції для оновлення та підтвердження профілю вашого бренду безпосередньо з Пошуку та на Картах.

 

Оновлення бізнес-інструментів Google

 

Як пояснює Google: «Починаючи з цього тижня, ви можете легко заявити та підтвердити свій профіль компанії безпосередньо в Пошуку Google або додатку Карти Google. Знайдіть свою компанію за назвою, і ви побачите можливість заявити права та підтвердити пов’язаний профіль компанії. Після підтвердження вашої компанії ви зможете редагувати її інформацію, зокрема адресу, графік роботи магазину, фотографії тощо».

Що вам обов’язково потрібно зробити

Ваш профіль Google Мій бізнес є ключовою цифровою нерухомістю, на яку ви повинні претендувати, надає різні варіанти впливу на те, як ваш бренд з’являється в результатах пошуку Google, і навіть де він з’являється до певної міри.

Це не означає, що заповнюючи свої дані, ви автоматично потрапите на перше місце серед пов’язаних пошукових запитів, але більше контекстної інформації у ваших списках відображення Google може зіграти значну роль у залученні більшого трафіку для вашого бізнесу.

Хоча це цікаво: “У майбутньому ми рекомендуємо малим підприємствам керувати своїми профілями безпосередньо в Пошуку або на Картах. Щоб все було просто, «Google Мій бізнес» перейменують у «Профіль компанії Google». А у 2022 році ми припинимо роботу додатка Google Мій бізнес, щоб більше продавців могли скористатися перевагами оновлених можливостей Пошуку та Карт. Існуючий веб-переглядач Google Мій бізнес перейде на підтримку більших компаній із кількома місцеположеннями та буде перейменовано в “Менеджер профілів бізнесу”. Ми поділимося більш детальною інформацією про ці зміни в найближчі місяці.”

Ви все одно маєте заявити та оновити свій профіль зараз, але цікаво зазначити, що Google змінить фокус своїх бізнес-інструментів у наступному році, щоб краще висвітлити, що це за елемент і як його можна використовувати, а також максимізація використання, усуваючи потребу в окремому додатку.

Крім того, очікуйте, що Google зробить цьому ще більше уваги, оскільки розширить доступ за допомогою додаткових функцій та інструментів, які, ймовірно, будуть копіювати багато бізнес-функцій Facebook. Спостерігайте за цим простором.

Ура! Прямий зв’язок з клієнтами

Google також додає додаткові параметри для надсилання повідомлень клієнтам із Пошуку, а також надає нові показники вхідних дзвінків клієнтів із профілю їхньої компанії в Google.

 

Оновлення бізнес-інструментів Google
 

Це може бути додатковим цінним показником, який підкреслює переваги ваших записів у Google. Дані про трафік переходів не відображатимуть цих взаємодій, і, хоча вони можуть становити лише незначну частину запитів, вони можуть бути значущими та можуть змінити ваш погляд на майбутні рекламні кампанії.

Pointy POS

Google також рекомендує брендам підписатися на свій інструмент зв’язування даних Pointy POS, який є безкоштовним і доступним у вашому профілі компанії Google у Пошуку. Це гарантує, що ваші оголошення про продукти будуть пов’язані з параметрами відображення Google, а Google також оновив інструмент Планувальника ефективності в Google Ads, щоб надати більше уявлень про вашу стратегію.

 

Оновлення бізнес-інструментів Google
 

 

У той час як соціальні платформи продовжують приділяти максимальну увагу багатьом маркетинговим командам, Google у більшості випадків залишається ключовим рушієм трафіку рефералів, і тому варто приділити час, щоб зрозуміти доступні інструменти та варіанти для оптимізації ваших списків відображення Google.

 

 

SEO може бути не таким привабливим, як рекламні оголошення, але його ефективність, ймовірно, набагато більш актуальна, і ці нові параметри надають більше способів максимізувати результати пошуку.

Джерело: Google

 

TikTok для маркетологів

@proidei.com

Коли телефонуєш в Instagram-магазин з реклами 😅

♬ оригинальный звук – Тетяна Хохерчак

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.