Компанія Google, яка відмовилася від участі в CES 2022 через занепокоєння щодо COVID-19, оголосила про нові функції Android, які з’являться в 2022 році, у своєму блозі. 

Нові функції включають швидке з’єднання між пристроями, покращення пристроїв блокування та виведення взаємодії між пристроями на новий рівень.

 

Швидко налаштуйте та підключіть нові пристрої

Отримати новий пристрій може бути весело й цікаво, але це може обернутися головним болем, коли ви починаєте його налаштовувати. Google зробить цей процес трохи менш складним завдяки підтримці сполучення для більшої кількості пристроїв.

Fast Pair вже більше 100 мільйонів разів допоміг людям підключити свої телефони Android з аксесуарами Bluetooth. Він дозволяє миттєво налаштувати та створити пару пристроїв, відкриваючи супутню програму для встановлення та передачі облікових даних Google. Google продовжує роботу з партнерами, щоб ще більше розширити функціональність Fast Pair за межі аудіопідключення за допомогою носових пристроїв, навушників, динаміків та автомобілів, а також розширити її на телевізори та розумні домашні пристрої, щоб ви могли миттєво почати використовувати всі пристрої у своєму житті.

Починаючи через кілька тижнів, коли ви ввімкнете навушники з підтримкою Fast Pair, ваш Chromebook автоматично виявить їх і з’єднається з ним одним клацанням, що дозволить вам зосередитися під час навчання чи роботи, де б ви не були. Якщо ви отримаєте новий Chromebook пізніше цього року, ви зможете використовувати свій телефон Android, щоб швидко налаштувати його та отримати негайний доступ до всієї інформації, яку ви вже зберегли, як-от логін Google і пароль Wi-Fi.

Log in credentials transferring from a side by side Android phone to a red Chromebook laptop.

Найближчими місяцями ви зможете налаштувати навушники, коли вам потрібно буде спокійно дивитися з Google TV або Android TV удома. А завдяки вбудованій підтримці Matter на Android, ви зможете використовувати Fast Pair, щоб швидко підключати нові пристрої розумного дому з підтримкою Matter до мережі, Google Home та інших супутніх програм лише кількома натисканнями.

A phone showing the process of connecting a smart bulb into the Google Home app with Fast Pair for Matter-enabled devices

 

Блокуйте та розблокуйте свої пристрої

Сьогодні ви вже можете розблокувати свій Chromebook за допомогою телефону Android, щоб швидко приступити до роботи. Найближчими місяцями буде включено цю функцію у ваш парний розумний годинник Wear OS, щоб ви могли миттєво розблокувати свій Chromebook і телефон або планшет Android і отримати доступ до них, коли будете поруч.

A phone unlocks next to a watch face motioning through a passcode

А за допомогою цифрового ключа від автомобіля тепер ви можете використовувати сумісний телефон Samsung або Pixel для блокування, розблокування та запуску підтримуваних автомобілів BMW зі свого телефону. Починаючи з кінця цього року, на телефонах із ультраширокосмуговою технологією (UWB) вам навіть не доведеться діставати телефон, щоб використовувати його як автомобільний ключ. Ви також зможете безпечно та віддалено поділитися ключем від автомобіля з друзями та родиною, якщо їм знадобиться позичити ваш автомобіль. Цього року Google працюватиме над тим, щоб використовувати цифрові ключі від автомобіля на більшій кількості телефонів і транспортних засобів Android.

A phone over an outlined graphic of a car and an unlock motion

 

Виконуйте завдання та діліться медіа на різних пристроях

Щоб покращити ваші візуальні та аудіо-відчуття, ваші пристрої повинні інстинктивно знати, які з них ви хочете використовувати і коли. Google створюємо технологію для навушників з підтримкою Bluetooth, яка дозволить їм автоматично перемикати звук на будь-який пристрій, який ви слухаєте. Отже, якщо ви одягаєте навушники, щоб дивитися фільм на планшеті Android, і вам телефонують, фільм буде призупинено, а аудіо навушників автоматично перемикається на ваш телефон Android, а потім повертається до фільму, коли ви закінчите. Просторовий звук у ваших гарнітурах змусить вас відчути, що ви справді там, адаптуючи звук на основі рухів голови, розташовуючи звук у просторі навколо вас. Ці функції будуть доступні протягом наступних кількох місяців на підтримуваних навушниках.

A video of a movie with dancers playing on a tablet, with a phone on next to it receiving a phone call

Google також полегшить переміщення й керування вашим контентом на будь-якому пристрої. Завдяки вбудованому Chromecast ваш телефон Android уже дає змогу ділитися відео на дисплеї та телевізори, а також аудіовмістом для вибору динаміків із Nest та інших. Щоб допомогти вам транслювати музику та подкасти, які ви слухаєте, зі свого телефону Android на більшу кількість колонок, Google пропонує вбудований Chromecast для більшої кількості брендів, починаючи з усіх розумних динаміків і звукових панелей Bose протягом наступних кількох місяців.

A phone above a Bose soundbar showing a cast connection

Незалежно від того, перебуваєте ви вдома чи в дорозі, пізніше цього року Google також додамо функції в Phone Hub на Chromebook, які допоможуть вам досягати більше на своїх пристроях. Сьогодні ви можете використовувати свій Chromebook, щоб переглядати сповіщення чату та відповідати на них, увімкнути режим «Не турбувати», вимкнути сигнал дзвінка, щоб знайти свій телефон, або продовжити перегляд останніх вкладок Chrome. Пізніше цього року, якщо ви працюєте на своєму Chromebook, а ваш телефон Android буде недоступний (наприклад, заряджається в іншій кімнаті), ви зможете залишатися на зв’язку, відкриваючи програми чату зі свого телефону безпосередньо на Chromebook – без необхідності повторно встановлювати їх на Chromebook. Google також додає Camera Roll до Phone Hub, що спрощує доступ до ваших останніх фотографій і відео одним клацанням миші.

A phone receiving a text message, with the message appearing on a red laptop for responding

Сьогодні ви вже можете використовувати свій голос під час руху, щоб закрити двері гаража, вимкнути світло на кухні, зменшити термостат і перевірити, чи зачинені ви передні двері. Незабаром ви зможете попросити Google про допомогу, ще до того, як залишите вхідні двері. За допомогою дистанційних дій ви можете використовувати свій голос, щоб прогріти й охолодити автомобіль, замикати й розблокувати, а також отримувати інформацію (наприклад, скільки у вас залишилося акумулятора) на всіх пристроях із підтримкою Асистента. Ці можливості з’являться першими для автомобілів від Volvo Cars у найближчі місяці, а далі буде ще більше.

 

Робіть більше з ПК Android і Windows

Вперше з Android компанія також зосереджена на створенні для інших платформ, як-от Windows, чи то в іграх, продуктивності чи інших сферах. Наприклад, підключивши телефон Android до ПК з Windows за допомогою функції Fast Pair, ви зможете швидко налаштувати аксесуари Bluetooth, синхронізувати текстові повідомлення та обмінюватися файлами за допомогою функції Nearby Share. Google співпрацює з Acer, HP та Intel, щоб запропонувати цей досвід вибраним ПК з Windows пізніше цього року.

An HP Windows PC laptop next to a phone showing Nearby Share as a feature for sending files

Ці функції будуть доступні протягом року. Google обіцяє: “У майбутньому ви й надалі бачитимете, що ми інвестуємо в більш корисні способи, щоб ваші пристрої працювали краще разом”.

Джерело: Google

 

@proidei.com

Голос ще не повернувся, але я надриваюся і розповідаю вам про курси з SMM 😅

♬ Ameno Amapiano – Remix – Goya Menor & Nektunez

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: