Також стане доступна нова інформація про взаємодію із клієнтами.

Том Притчард, керівник продукту Google My Business, заявив, що власники бізнесу тепер можуть створювати публікації, відповідати на відгуки, додавати фотографії та оновлювати інформацію про бізнес безпосередньо через Карти Google та пошук Google.

Спершу користувачі бізнес-профілю Google My Business повинні увійти в обліковий запис Google, який використовувався для підтвердження бізнесу. На Картах торкнутися зображення профілю у верхньому правому куті мобільного додатка та вибрати бізнес-профіль, щоб отримати доступ для редагування.

Під час пошуку компанії можна шукати по імені або власники можуть шукати “my business”. Нова функціональність дебютувала англійською мовою, але в наступні місяці буде додано більше мов.

Карти Google і пошук також додали оновлену сторінку ефективності, на якій власники та менеджери бізнесу можуть бачити нові відомості про взаємодію з клієнтами. Вона буде оновлюватися щомісяця. Дані та огляд будуть доступні в оновленому інтерфейсі для продавців, разом з рекомендаціями щодо того, як компанії можуть покращити свою присутність в Google.

Том Прітчард прокоментував: “Якщо ви бажаєте презентувати ваш бізнес онлайн, ви маєте застосовувати для цього найкращі та найефективніші способи. Ми аналізуємо ефективність більше 15 млн правок, що вносяться в бізнес-профілі Google My Business щомісяця, тому розуміємо, наскільки це важливо – швидко вносити зміни, щоб інформація про ваш бізнес в Google була привабливою та актуальною – від додавання номера телефону до інформації про дотримання вимог безпеки у зв’язку з Covid-19».

 

Читати більше: