Чи розглядаєте ви свій план атаки на SEO на 2022 рік? Потрібна довідкова статистика та факти, щоб допомогти сформувати свою стратегію? У цій інфографіці команда з Oberlo ділиться деякими ключовими висновками щодо використання пошуку Google.

У списку розглядаються загальні тенденції використання, популярні пошукові запити, цінність Google щодо трафіку переходів тощо.

Нам усім постійно усе цікаво

Тому й існують пошукові системи: щоб полегшити наше життя та втамувати нескінченну спрагу інформації. 

Завдяки пошуковим системам ми маємо незмірну кількість інформації, доступною одним натисканням кнопки. Важко уявити, яким було життя до такого легкого доступу до інформації. Настільки, що Google став синонімом Інтернету. 

Вивчення цієї статистики пошуку Google допоможе вам зрозуміти поведінку користувачів і тенденції пошуку в Інтернеті, а також те, як можна оптимізувати свій веб-сайт, щоб максимально використовувати свої ресурси. Або вони можуть бути цікавими, якщо ви шукаєте швидкі факти про статистику пошуку Google. 

Тож давайте почнемо з десяти найкращих статистичних даних пошуку Google, які вам потрібно знати на 2022 рік:

Не чекайте, поки це зробить хтось інший. Найміть себе і почніть керувати.

1. Google є найбільш відвідуваним веб-сайтом

Статистика пошуку Google stat1

Не дивно, що Google є найбільш відвідуваним веб-сайтом. Щоб підказати цифри, Google відвідали 89,3 мільярда разів лише за останній місяць (Similarweb, 2022). 

Щодня мільярди користувачів покладаються на Google для щоденного пошуку. Але крім пошукової системи, Google також надає купу інших послуг. Сюди входить Gmail, їх популярний сервіс електронної пошти, а також новини Google, покупки Google, а також платформа для відео та зображень.

Ще один цікавий факт: близько 16,3% органічного трафіку Google у США надходить від людей, які шукають у Google термін «Google».

 

2. Google домінує на ринку пошукових систем

Статистика пошуку Google stat2

Оскільки Google є найбільш відвідуваним веб-сайтом у світі, ця наступна статистика не буде для вас надто дивною. Google домінує на ринку пошукових систем. Фактично, станом на січень 2022 року Google володіє 91,9% частки ринку (GS Statcounter, 2022). 

Щоб представити цю статистику в перспективі, давайте порівняємо частку ринку пошукових систем Google з іншими популярними пошуковими системами. Bing має 2,88 відсотка частки ринку, Yahoo! має 1,51 відсотка загальної частки ринку. Далі йдуть ЯНДЕКС з 1,27 відсотка та Baidu з 1,16 відсотка. 

З моменту запровадження пошуку Google у 1997 році всі інші пошукові системи зіткнулися з досить важкими часами, намагаючись досягти того ж рівня, що й Google. Протягом останнього десятиліття Google зберіг високу частку ринку пошукових систем. І більшу частину свого доходу він отримує за рахунок реклами. 

Але з часом Google також розширив свої послуги на пошту, інструменти підвищення продуктивності, мобільні пристрої та інші підприємства. Ця комбінація також призвела до того, що Google отримав один з найвищих доходів технологічних компаній у 2021 році.

 

3. Скільки пошуків Google виконується на день?

Статистика пошуку Google stat3

Отже, нас усіх цікавила ця статистика пошуку. Ми знаємо, що в Google щодня виконується багато пошуків. Але скільки це точно? 

Останні дані показують, що Google обробляє понад 99 000 пошукових запитів кожну секунду (Internet Live Stats, 2022). Це становить понад 8,5 мільярдів пошукових запитів на день (Internet Live Stats, 2022). 

Давайте також подивимося, як прогресували пошукові запити Google за рік. У 1998 році Google обробляв трохи більше 10 000 пошукових запитів на день. Для порівняння, до кінця 2006 року Google оброблятиме стільки ж пошукових запитів за одну секунду. Таким чином, менш ніж за десятиліття Google пройшов шлях від маловідомого до невід’ємної частини повсякденного життя шукачів у всьому світі. 

На думку експертів, успіх і популярність Google як пошукової системи можна пояснити її здатністю надавати якісні та релевантні результати для своїх користувачів. Це робиться шляхом аналізу та розуміння пошукових намірів користувачів і зіставлення їх із веб-сайтами з найбільш точними відповідями.

 

4. Використання Google Lens

Статистика пошуку Google stat4

Як король пошукових систем, Google дуже полегшує користувачам виконання запитів. 

Пошук у Google здійснюється не тільки через звичайні канали, такі як браузери для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв, але й користувачі вивчають нові опції, такі як Google Lens.

Google Lens, запущений у 2017 році, — це додаток, що працює на основі штучного інтелекту та машинного навчання. Він допомагає користувачам ідентифікувати об’єкти за допомогою камер смартфона. Все, що їм потрібно зробити, це направити камери на об’єкт і запитати Google Assistant, що це таке. 

Його функції також постійно оновлюються. Лише через рік після запуску Google Lens зміг розпізнати до мільярда різних предметів. З усім, що він пропонує, він, безсумнівно, доводить свою привабливість. На сьогоднішній день йому було поставлено понад мільярд запитань (Google, 2019). 

Крім того, його функція пошуку не обмежується лише зображеннями. Google Lens також допомагає перекладати текст — він підтримує понад 100 мов — і має можливість читати текст вголос, останнє з яких особливо корисно для користувачів, яким важко читати невеликі тексти.

 

5. Кількість мобільних пошуків Google

Статистика пошуку Google stat5

Оскільки мобільні пристрої набирають популярність майже всюди, пошук Google не є винятком. Мобільний телефон є першим навіть у Google. Якщо ми подивимося на кількість пошукових запитів Google на основі пристрою, 63% органічного пошукового трафіку Google у США походить із мобільних пристроїв (Merkleinc, 2019).

Мобільний пошук – це пошук Google, який здійснюється за допомогою мобільного пристрою, наприклад смартфона або планшета. З останнього кварталу 2013 року кількість мобільних пошуків у Google у Сполучених Штатах збільшилася. Порівнюючи типи пошуку на різних пристроях, користувачі планшетів або смартфонів частіше здійснюють локальний пошук, шукаючи відповіді на певний запит, який, швидше за все, буде залежати від місця розташування. Пошуки, що здійснюються за допомогою мобільних пристроїв, зазвичай виконуються з менш складними результатами, які можуть включати швидкі факти, а не вивчення складних предметів.

 

6. Який запит у Google найчастіше шукали?

Статистика пошуку Google stat6

Отже, на даний момент ми знаємо, що люди багато шукають у Google, але який запит у Google є найбільш шуканим? Станом на жовтень 2019 року Facebook був найбільш популярним пошуковим ключовим словом у Google (Ahrefs, 2019). 

Не дивно, що в списку найбільш шуканих запитів переважають пошукові запити за брендами. Другим найбільш шуканим терміном є YouTube, а третім — Amazon. У трійці найпопулярніших запитів у Google обсяг пошуку перевищує 100 мільйонів запитів на місяць. Цей обсяг пошуку показує, скільки разів ключове слово шукали в Google на місяць. Але оскільки пошуковий попит на багато ключових слів коливається від місяця до місяця, кількість розраховується як середньорічна.

 

Статистика пошуку Google stat7

Навіть не дивлячись на цю статистику, ми знаємо, що дійсно залежимо від Google. Кілька разів на день ми звертаємося до Google, щоб вирішити наші запити за нас. Якщо бути точним, 84 відсотки респондентів використовують Google 3+ рази на день або частіше (Moz, 2019). 

За останні кілька років пошук Google зазнав багато змін. Google також представив багато нових компонентів у звичайних результатах пошуку, які ми отримували десять років тому. Завдяки оновленням багато швидких пошукових запитів відповідають ще швидше завдяки рекомендованим фрагментам або панелям знань. Ми отримуємо кращі результати для того, що ми могли б шукати з точки зору відео чи зображень, де це могло бути кращим вибором для користувачів, які шукають. Зробивши крок далі, Google також представив поля «Люди також запитують», які допомагають шукачам детальніше заглиблюватись у свій початковий запит, показуючи їм додаткові запитання, які можуть бути для них актуальними.

 

8. Майже половина всіх пошуків продуктів починається з Google

Статистика пошуку Google stat8

Як і багато інших пошукових запитів, Google також є відправною точкою для майже половини пошуків продуктів. 46% пошуків продуктів починаються в Google (Jumpshot, 2018). За останніми даними Amazon перевершує Google, коли справа доходить до пошуку продуктів: 54 відсотки пошуків починаються з Amazon. Звіт Jumpshot показує, що Amazon і Google мінялися місцями з 2015 на 2018 рік, оскільки вони стали найкращою платформою для пошуку продуктів. 

Це також може бути дуже корисним для маркетологів, які намагаються зрозуміти шлях покупця та як вони можуть полегшити життя своїх клієнтів. Знання того, звідки починається пошук продуктів, може допомогти маркетологам зрозуміти їх потенційний вплив на різних етапах шляху клієнта до покупця. Незалежно від того, чи намагаються маркетологи органічно ранжувати чи показувати ефективні оголошення Google, це може бути корисно, щоб переконатися, що вони надають шукачам правильну інформацію, щоб допомогти їм прийняти правильне рішення про покупку.

 

9. Важливість першої сторінки SERP

Статистика пошуку Google stat9

Якщо ви шукаєте щось у Google, швидше за все, ви залишитеся на першій сторінці. Фактично, 90% респондентів опитування сказали, що вони, ймовірно, натиснуть перший набір результатів (Searchengineland, 2018). Швидше за все, якщо ви не можете знайти бажані результати на першій сторінці, ви в кінцевому підсумку зміните свій запит, а не переглянете другу сторінку.

Те саме опитування також показало, що 60 відсотків користувачів мобільних пристроїв «з дуже високою ймовірністю» клацали перші два-три результати пошуку, які вони побачили. Це все більше акцентує увагу на тому, що органічні рейтинги мають значення. Найважливіша причина, чому ви хочете піднятися вище, — це збільшити вашу видимість для користувачів. Особливо якщо ви бізнес, ви повинні прагнути бути на першій сторінці пошукової системи Google. Ви різко зменшуєте свою видимість, виходячи за межі першої сторінки Google.

 

10. Результати органічного пошуку 

Статистика пошуку Google stat10

У другому кварталі 2019 року органічний пошук приніс 23% всіх відвідувань сайту (Merkle, 2019). Звіт показує, що звичайний пошук впав на відсоток у порівнянні з аналогічним періодом минулого року у другому кварталі 2019 року. Відвідування органічного пошуку зменшилися на всіх пристроях, але ця тенденція була найбільш помітною на мобільних телефонах. 

Основною причиною такого падіння звичайних пошуків може бути зростання платного пошуку та прямих відвідувань сайту. Це не означає, що результати звичайного пошуку більше не важливі, але інші джерела стають помітнішими. Основна причина, чому органічні результати залишаться вашим найкращим другом, полягає в тому, що органічний трафік націлений. Якщо ви обслуговуєте свої результати, щоб забезпечити рішення для певного запиту користувача, є ймовірність, що у вас буде більше шансів отримати нового клієнта. 

 

Висновок: статистика пошуку Google 

Очевидно, що Google продовжує домінувати на ринку пошуку в переважній більшості. Але це не означає, що інші пошукові системи слід ігнорувати. Пошукові системи, такі як Bing, Baidu та інші, продовжують набирати значення. Ось чому маркетологам важливо пам’ятати про інші пошукові системи, щоб мати можливість орієнтуватися на нішеву аудиторію. Не тільки це, але такі платформи, як Facebook і Amazon, також продовжували рости протягом багатьох років. Розуміння тенденцій пошуку Google може відкрити двері для маркетологів, щоб підвищити свій рейтинг кліків і коефіцієнт конверсії.

Джерело: Oberlo

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Оновлення від #tiktok ⚠️ Шукайте в правилах спільноти #smm #лайфхак ♬ оригинальный звук – #русскиймолдован

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: