У середу компанія Google оголосила про введення нових обмежень конфіденційності, які обмежують відстеження додатків на пристроях Android.

Компанія, що належить Alphabet, повідомила, що розробляє нові заміни свого рекламного ідентифікатора, що зосереджується на конфіденційності, — унікальний рядок символів, який ідентифікує пристрій користувача.

Це слідує за аналогічним кроком, зробленим Apple минулого року, який, здавалося б, змінив практику реклами.

У середу компанія Google оголосила, що впроваджує нові обмеження конфіденційності, які призведуть до скорочення відстеження додатків на пристроях Android, після аналогічного кроку, зробленого Apple минулого року, який змінив рекламну практику кількох компаній.

Google повідомила, що розробляє нові замінники свого рекламного ідентифікатора, які зосереджені на конфіденційності, — унікальний рядок символів, який ідентифікує пристрій користувача. Цифрові ідентифікатори в смартфонах часто допомагають рекламним технологічним компаніям відстежувати та обмінюватися інформацією про споживачів.

Зміни можуть вплинути на великі компанії, які покладалися на відстеження користувачів у різних додатках, наприклад, Meta, материнська компанія Facebook. До слова, коригування Apple особливо сильно вдарили по Meta.

Раніше цього місяця Мета заявила, що зміни конфіденційності Apple зменшать продажі компанії в соціальних мережах цього року приблизно на 10 мільярдів доларів

Ця новина сприяла знищенню ринкової капіталізації компанії в розмірі 232 мільярдів доларів за один день, що в кінцевому підсумку опустило загальну суму нижче 600 мільярдів доларів. У червні минулого року вартість Meta становила понад 1 трильйон доларів.

Але поки Meta боролася проти змін Apple, вона висловила підтримку тому, як Google планує впровадити свої налаштування конфіденційності.

«[Це] обнадійливо бачити цей довгостроковий, спільний підхід до персоналізованої реклами від Google, що захищає конфіденційність», — написав Грем Мадд, віце-президент з маркетингу продуктів, реклами та бізнесу Facebook у Twitter. «Ми з нетерпінням чекаємо продовження роботи з ними та індустрією над технологіями, що підвищують конфіденційність, через галузеві групи».

Google планує змінити конфіденційність протягом двох років

Google заявила, що продовжуватиме підтримувати поточні ідентифікатори протягом наступних двох років, а це означає, що інші компанії мають час для впровадження змін.

Facebook та інші компанії розкритикували Apple за впровадження функції прозорості відстеження додатків, яка зменшує можливості націлювання, обмежуючи доступ рекламодавців до ідентифікатора користувача iPhone. З цією зміною користувачі отримали спливаюче вікно, яке дозволяло їм блокувати додатки від відстеження їхніх даних у рекламних цілях.

Google розкритикував підхід Apple у своєму блозі, не назвавши компанію

«Ми усвідомлюємо, що інші платформи застосували інший підхід до конфіденційності реклами, прямо обмежуючи існуючі технології, які використовуються розробниками та рекламодавцями», – написав у своєму блозі віце-президент Google Android з управління продуктами, безпеки та конфіденційності Ентоні Чавес. «Ми вважаємо, що такі підходи можуть бути неефективними і призвести до гірших результатів для конфіденційності користувачів і компаній-розробників», — сказав він.

Зосередження на практиці конфіденційності може допомогти технологічному гіганту випередити регуляторні питання, оскільки законодавці та споживачі стають більш обізнаними та стурбованими своїми особистими даними. Компанія заявила, що буде тісно співпрацювати з регуляторами.

Джерело: CNBC

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com

Хто тут ще на 200 км/год усі 24/7 ? 😜 Гарних вихідних 😅

♬ оригинальный звук – Anasteisha

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: