Google хоче, щоб найперший постійний фізичний торговий простір був не просто гаджетом. Магазин у Нью-Йорку площею 5000 квадратних метрів буде зосереджений в основному на експериментальних аспектах.

Флагман площею 5000 квадратних футів, який відкриється 17 червня в районі Челсі на Манхеттені, матиме вишукані демонстраційні станції, зони, подібні до вітальні, для клієнтів, які чекають технічної допомоги, та центральний простір для заходів, панелей, уроків та вистав. Мета – створити простір, який функціонує як свого роду центр спільноти та досвідчений сайт у той час, коли все більше людей робить свої прямі покупки в Інтернеті.

“Існує значний перехід до Інтернету. Але ми виявили, що люди все ще хочуть такого зв’язку між людьми. Вони хочуть зайти, торкнутися та спробувати щось », – сказала Дженелл Фішер, віце-прем’єр Google щодо досвіду роботи та роздрібної торгівлі, в інтерв’ю Adweek. “Для нас є люди, які дійсно можуть надати всі знання про продукцію, те, як вони всі працюють разом, і дати їм той особистий досвід, який є для нас найважливішим”.

Відкриття ознаменує перший успішний набіг Google на роздрібну торгівлю цеглинами та розчинами після багатьох років тимчасових спливаючих вікон та припинених планів створення флагманського простору. Розташований у тій самій будівлі, що й офіс Google у Нью-Йорку, найбільший за межами штаб-квартири в Маунтін-В’ю, Каліфорнія. Фішер заявив, що розташування поблизу ринку “Челсі”, що належить Google, і заводу “Robutery” із заповідника Starbucks зробило це ідеальним місцем для пішохідного руху.
“Це була дійсно чудова можливість для нас, оскільки ми вже кілька років думаємо про створення постійної торгової площі”, – сказав Фішер.

Функції магазину включають вишукано влаштовані вітальні, призначені для демонстрації розумних пристроїв Google і Home; кімната розваг, повна демонстраційних версій продуктів для хмарних ігрових послуг пошукового гіганта, Stadia; кімната фотокабін, що демонструє камеру Pixel; та ігрова зона для дітей, щоб вони могли тусуватися, поки їх батьки роблять покупки. Google передбачає приміщення для проведення заходів, що пропонує все: від панелей та технічних семінарів до сімейних історій, уроків кулінарії на базі Nest та концертів на YouTube. 

Фішер заявив, що рішення щодо того, на якому досвіді слід підкреслити всередині магазину, приймалися на основі того, що резонувало в різних спливаючих активаціях Google протягом багатьох років, а також тестів, проведених у роздрібному ангарі Google у Маунтін-В’ю. Під час цього дослідження команда вибрала три типи пам’яток, які люди, як правило, шукають у сучасній роздрібній торгівлі: захоплюючий досвід; події з довідками; і семінари та винос, який можна поділити, включаючи розіграші, приємні для соціальних мереж, такі як вигадливі товари Google чи фотографії з фотокабіни Google Pixel.

“Ми хочемо побачити, що люди отримують задоволення, отримують освіту і справді відчувають, що отримують допомогу від Google, що є великою обіцянкою магазину”, –сказав Фішер. «Коли у вас є магазин із великою кількістю екранів, який дає людям тактильні речі, до яких можна торкнутися і пограти, даючи їм відчуття книг, реквізиту, головоломок та речей, які ви знайдете у своєму природному домі, наприклад, як ви живете, це починається знищити бар’єри, які можуть мати люди, і змусити їх почувати себе комфортніше з різними речами, які ми можемо запропонувати”.

Google не перша велика технологічна компанія, яка представляє свої магазини техніки як простір для демонстрацій, семінарів та заходів. У 2016 році Apple переглянула свої знакові роздрібні магазини, щоб приділити більше уваги таким речам, як творчі майстерні та уроки підприємництва, оскільки вона прагнула залучити клієнтів більше до різних функцій своїх пристроїв і, таким чином, з більшою ймовірністю модернізувати їх кожні кілька років.
Хоча Google відмовився повідомляти, чи планує наразі розширювати свої магазини за межами флагмана Нью-Йорка, Фішер заявив, що Google уважно спостерігатиме за простором і відстежуватиме, які функції популярні, оскільки розробляє стратегію щодо своїх майбутніх роздрібних планів.

«Це не короткострокова стратегія. Для нас це дуже довгострокова стратегія », – сказав Фішер. “Це дає нам можливість протестувати та спробувати знайти потрібну модель, щоб відставати”.

Джерело: Adweek

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: