Компанія Google оголосила, що розгорнула форму для розділу безпеки даних, про який вона попередньо оголосила в травні та поділилася подробицями в липні.

Компанія пропонує розробникам додатків переглянути вказівки та надіслати свою форму завчасно, щоб вони могли переглянути надсилати відгуки та вносити зміни до того, як відхилені форми не дозволять їм публікувати нові оновлення додатків.

Розділ безпеки даних дозволить користувачам Android бачити подробиці, наприклад, який тип даних збирається та надсилається, як використовуються дані та чи є збір даних необов’язковим або необхідним для використання програми, без завантаження програми.

Новий розділ безпеки даних буде опублікований у лютому 2022 р. Застосування програм, що не мають затверджених форм, розпочнеться у квітні 2022 р. Google також стверджує, що до квітня всі програми мають надати політику конфіденційності. 

Раніше лише програми, які збирали особисті та конфіденційні дані користувачів, були необхідні для поширення політики конфіденційності. “Без затвердженого розділу або політики конфіденційності ваші подання нових додатків або оновлення програм можуть бути відхилені”, – повідомляє Google. 

«Ми розуміємо, що заповнення форми може зайняти значного обсягу роботи, тому ми створили продукт та графік на основі відгуків розробників, щоб максимально спростити цей процес. Крім того, розробники попросили спосіб легше імпортувати інформацію, якщо у них є кілька додатків. Тому ми додали можливість для розробників імпортувати попередньо заповнений файл», – йдеться у повідомленні компанії

Починаючи з сьогоднішнього дня, розробники можуть надсилати форму, перейшовши до вмісту програми  у своїй Play Console і шукати новий розділ під назвою «Безпека даних».  

Джерело: Google

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Чи можуть діджитал-маркетологи виконувати декілька функцій одночасно ❓

♬ original sound – proidei.com

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: