Google нещодавно оголосив про багаторічну ініціативу зі створення пісочниці конфіденційності на Android з метою впровадження нових, більш приватних рекламних рішень.

Зокрема, ці рішення обмежуватимуть обмін даними користувачів із третіми сторонами та працюватимуть без міжпрограмних ідентифікаторів, зокрема рекламного ідентифікатора, каже Google. 

«Наша мета з Privacy Sandbox на Android — розробити ефективні рекламні рішення, які покращують конфіденційність, де користувачі знають, що їхня інформація захищена, а розробники та підприємства мають інструменти для досягнення успіху на мобільних пристроях», — додали в Google. 

Компанія також вивчає технології, які зменшують потенціал для прихованого збору даних, включаючи більш безпечні способи інтеграції додатків із рекламними пакетами SDK.

Програма Privacy Sandbox для Android базується на нинішніх зусиллях Google в Інтернеті та має на меті надати чіткий шлях до покращення конфіденційності користувачів без ризику доступу до безкоштовного вмісту та послуг. У лютому минулого року вперше було повідомлено, що Google шукає альтернативу функції Apple «Прозорість відстеження додатків».

«Хоча ми розробляємо, створюємо та тестуємо ці нові рішення, ми плануємо підтримувати наявні функції рекламної платформи протягом щонайменше двох років, і ми маємо намір надати суттєве повідомлення перед будь-якими майбутніми змінами», – повідомила компанія.

Джерело: Google

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com #smm в #instagram ♬ Волшебная музыка – 阿吉野马

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: