Google прагне надати дітям і батькам більше контролю над тим, як їх зображення використовуються в Інтернеті, завдяки новому, спрощеному процесу для тих, хто не досяг 18 років, щоб подати запит на видалення своїх фотографій з результатів пошуку Google.

Згідно з Google: «Хоча ми вже надаємо низку варіантів для людей, які хочуть видалити контент з Пошуку, ми знаємо, що дітям та підліткам доводиться вирішувати деякі унікальні завдання в Інтернеті, особливо коли їхнє зображення несподівано з’являється в Інтернеті.

Відповідно до нещодавно запровадженої політики будь-яка особа віком до 18 років або її батьки чи опікуни тепер можуть подати запит на видалення своїх зображень із результатів пошуку, виконавши кілька простих кроків.

Це означає, що ці зображення не відображатимуться на вкладці «Зображення» або як ескізи в жодній функції в Пошуку Google».

Як видалити своє фото з Пошуку Google?

Процес досить простий – користувачі, які подають запит на видалення свого зображення з результатів пошуку, можуть перейти за цим посиланням і заповнити форму запиту на видалення.

 

Користувачам потрібно буде ввести URL-адресу зображення, а також URL-адреси будь-яких сторінок, які містять зображення. Google також запитує пошукові терміни, які повертають результат зображення, наскільки вам відомо, щоб отримати повне уявлення про те, що потрібно видалити з Пошуку. Звідти Google оцінить запит і порадить про будь-який прогрес. 

Видалення з результатів пошуку не видаляє зображення з інтернету

Однак Google також зазначає, що видалення з результатів пошуку не еквівалентне повному видаленню зображення, і користувачам також потрібно буде зв’язатися з окремими веб-сайтами, щоб їх видалити.

Оновлення є частиною ширшого переходу до захисту користувачів у Google відповідно до зростаючих обмежень конфіденційності – і, зокрема, законів ЄС щодо захисту цифрової ідентифікації та неправомірного використання особистої інформації, отриманої в Інтернеті.

Закони ЄС про «право бути забутим» змусили всі платформи відкоригувати свою політику конфіденційності, в той час як Конгрес США також розглядає нові правила щодо онлайн-викриття неповнолітніх, що є ще одним фактором цього останнього зрушення. У серпні Google також ввів нові правила для молодих користувачів YouTube.

Буде цікаво подивитись, чи в кінцевому підсумку ця зміна призведе до зростання кількості запитів на видалення, і чи може це вплинути на веб-сайти, які використовують UGC чи інші типи контенту, і мимоволі включатимуть людей, які не хотіли б, щоб їх показували на своїх сторінках.

Для маркетологів це приділятиме більше уваги отриманню чіткого дозволу від людей включати їх зображення у ваші рекламні кампанії, а також вживати більш обережних заходів із молодими людьми. Інакше ви ризикуєте отримати штрафні санкції Google, які можуть вплинути на ваш реферальний трафік.

Ви можете дізнатися більше про новий процес видалення від Google тут.

Джерело: Google, SMT

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Ура! Наклейки з посиланням в Instagram сторіз тепер доступні для всіх 🥳

♬ Бібліотека – Колос

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.