Google оголосив кілька розширень для Google Ads та його платформи електронної комерції під час головного маркетингового заходу компанії – Livestream 27 травня.  

Технологічний гігант наголосив, що маркетологи отримають розширений доступ до багатьох інструментів Google Ads, включаючи модель націлювання клієнтів Match Match, автоматизовану програму Smart Bidding та платформу відстеження ефективності Performance Max. YouTube та медійні оголошення будуть інтегровані на ці платформи для покращення вимірювань на основі даних.

Партнерство з WooCommerce, GoDaddy та Square

Google також розширив свою присутність в електронній комерції, оголосивши про партнерство з WooCommerce, GoDaddy та Square. У цьому меню нових пропозицій Google розширює альтернативи передачі даних для маркетологів, оскільки сторонні файли cookie відмовляються від своїх платформ.

Через тиждень після анонсування нових доповнень до своєї торгової платформи Google знову підсилює свої зусилля в галузі електронної комерції, а також відкриває розширення своєї панелі інструментів Ads. Списки клієнтів, які використовують цільові дані для націлювання оголошень, будуть доступні практично всім рекламодавцям, а YouTube і Медійна мережа будуть інтегровані у всі моделі атрибуції, що полегшить відстеження оголошень на цих платформах. Оскільки YouTube минулого кварталу збільшив дохід від реклами на 49%, рекламодавці продовжують пильно стежити за каналом при задоволенні своїх потреб у цифровому відео.

Бета-тестування Performance Max для тисяч рекламодавців

Google також відкрив Performance Max для тисяч рекламодавців, що змінює спосіб купівлі реклами на її платформах. Performance Max, що все ще перебуває в бета-версії, – це повністю автоматизований механізм Google для придбання реклами з її інвентарю, і він буде відкритий для загальної доступності пізніше цього року, згідно з повідомленням у блозі. Компанія оголосила про три нові формати оголошень на основі місцеположення: Автоматична пропозиція оголошень, яка відображає місцезнаходження рекламодавця для користувачів, які шукають бізнес; Навігаційні оголошення, які відображаються користувачам на Картах Google; та оголошення “Подібні місця”, які показують місцезнаходження рекламодавця на Картах користувачам, які шукають компанію, закриту на час пошуку.

Розширення інструментів реклами Google бачить, що технічний гігант пропонує маркетологам більше альтернатив даних для націлювання та відстеження своїх оголошень. Зі настанням скорочення застарілих сторонніх файлів cookie маркетологи матимуть менше даних для інформування про свою рекламу, що залишило багатьох непевних щодо їхнього майбутнього на платформах Google. Ось чому Google розширює доступність власних інструментів для більшої кількості маркетологів, а також додає нові параметри, що базуються на місцезнаходженні, для підвищення зацікавленості. Разом ці оголошення можуть допомогти маркетологам перейти на нові вимоги Google.

Google також робить кроки, щоб збільшити кількість роздрібних торговців на своєму ринку. Торговці WooCommerce, GoDaddy та Square матимуть таку саму безкоштовну та спрощену інтеграцію, яку Google запропонувала тим, хто на Shopify минулого тижня, демонструючи, що інвентаризація будівель залишається одним із найвищих пріоритетів технічної компанії на своєму ринку.

Оскільки Google продовжує заявляти претензії в інтернет-роздрібній торгівлі, її конкуренти шукають нових способів залучити покупців та продавців. У грудні Walmart і TikTok провели пряму трансляцію з контентом, який можна придбати, що призвело до підвищення на 25% до наступних відеоплатформ, що призвело до другого прямого ефіру в березні. Раніше цього місяця Facebook запустив власний прямий ефір, який можна придбати в магазині, літню серію з вмістом від брендів краси та моди.

Джерело: Marketing Dive

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.