Дізнайтеся, як охопити клієнтів візуально за допомогою пошукових оголошень. Ознайомтеся з останніми оновленнями розширень зображень від #GML2021 минулого тижня.

Під час пошуку товарів і послуг у мережі увагу користувачів здебільшого привертає візуальна реклама. За статистикою, 86% споживачів із країн, у яких проводилось опитування, очікують, що оголошення міститиме зображення.
“Щоб ви могли створювати візуально привабливіші оголошення в пошуковій мережі, минулого року ми запровадили розширення із зображеннями, які з 27 травня доступні по всьому світі”, – повідомляє Google.

Example image extenion
Оголошення в пошуковій мережі з розширенням із зображенням

 

Привертайте увагу клієнтів до свого бренду за допомогою релевантних візуальних матеріалів

Завдяки розширенням із зображеннями можна візуально збагатити оголошення в пошуковій мережі, проілюструвавши свої товари та послуги. Так люди дізнаватимуться більше про вашу компанію, що спонукатиме їх робити певні дії, особливо коли вони використовуватимуть мобільні пристрої. Відповідно до попередніх результатів рекламодавці відзначили збільшення показника CTR в середньому на 10% для оголошень у результатах мобільного пошуку, які створено за допомогою розширення із зображеннями2. Тому використовуйте різні візуальні матеріали (наприклад, фотографії товарів або певного способу життя), щоб рекламувати свій бренд. Натиснувши їх, користувачі потраплятимуть безпосередньо на ваш сайт.

 

Estee Lauder logo

Компанія Estée Lauder хотіла охопити нових потенційних клієнтів, які відвідували б її веб-сайт esteelauder.com, і підвищити рівень обмірковування для двох лінійок популярних товарів: нічної сироватки для омолодження шкіри обличчя Advanced Night Repair і тональної основи Double Wear. Тому в серпні 2020 року вона скористалася розширеннями із зображеннями, щоб заохотити потенційних клієнтів дізнатися більше про їх пропозиції. Компанія додала релевантні візуальні матеріали, зокрема зображення товарів і стилю життя до небрендованих пошукових кампаній. Завдяки цьому показник CTR збільшився на 91%, а рентабельність інвестицій у рекламу – на 14%.

Щоб почати використовувати розширення із зображеннями, завантажте унікальні візуальні матеріали, пов’язані з вашими ключовими словами й оголошеннями. Якщо ви вже створили кампанії із зображеннями в Google Ads, можете використовувати ті з них, що відповідають нашим вимогам до креативу.


Практична порада

Практична порада. Щоб отримувати найкращі результати від розширень із зображенням, завантажуйте квадратні та горизонтальні візуальні матеріали. Завдяки цьому система створюватиме різні варіанти оголошень і підвищиться ймовірність показу.

 

Використовуйте привабливі візуальні матеріали з цільової сторінки

Динамічні зображення використовують машинне навчання, завдяки чому з цільової сторінки вашого оголошення автоматично вибираються найрелевантніші зображення та додаються до реклами. Після того як ви надасте згоду, ми додамо візуальні матеріали з ваших цільових сторінок до відповідних груп оголошень у пошукових кампаніях. Потім ви зможете переглянути ці зображення та вилучити ті, які вам не подобаються. Наразі динамічні зображення підтримуються тільки англійською, проте протягом наступних кількох місяців стануть доступні й інші мови.

Screenshot of Google Ads UI for reviewing dynamic image extensions
Перевірка динамічних зображень, створених на основі цільової сторінки


Практична порада. Створюйте унікальні розширення із зображеннями для найважливіших кампаній і груп оголошень. Потім перейдіть до динамічних зображень, щоб швидко додати візуальні матеріали до інших груп оголошень в пошукових кампаніях вашого облікового запису. Перевага завжди надаватиметься розширенням із зображеннями, а не динамічним зображенням.

 

Показуйте рекламу користувачам, які шукають товари й послуги на YouTube

Коли ви ввімкнете пошукові партнерські сайти в налаштуваннях кампанії, оголошення, що містять розширення із зображеннями, показуватимуться в результатах пошуку на YouTube. Так ви зможете легко зацікавити потенційних клієнтів, збільшуючи охоплення пошукових кампаній. Коли ви показуєте свою рекламу людям, які шукають відео, пов’язані з товарами або послугами, які ви продаєте чи надаєте, ви охоплюєте ще більше потенційних покупців.

Example image extension ad in YouTube search
Оголошення в пошуковій мережі, що містить розширення із зображенням, показується в результатах пошуку на YouTube

Докладнішу інформацію про розширення із зображеннями можна знайти в Довідковому центрі Google Ads.

Автор: Рушіл Ґровер, менеджер із продуктів, Google Ads

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.