Під час вибору товару користувачі часто звертаються до компаній, які його пропонують, за додатковою інформацією.

Ви можете залучати більше потенційних клієнтів, даючи користувачам змогу заповнити форму, додану безпосередньо в оголошення. 

Тепер оголошення у пошуковій мережі можна налаштувати так, щоб після натискання їх заголовка користувачі бачили форму для потенційних клієнтів, а не спрямовувалися на цільову сторінку.

Example gif of a lead form appearing after tapping the headline of a Search ad
Показ форми для потенційних клієнтів після натискання заголовка оголошення в Google

Щоб скористатися цією функцією, додайте форму для потенційних клієнтів у пошукову кампанію. Потім перейдіть до налаштувань кампанії та виберіть опцію “Відображати форму для потенційних клієнтів щоразу, коли хтось взаємодіє з моїм оголошенням”. Після того як потенційний клієнт надішле форму, він зможе відвідати ваш сайт або повернутися на сторінку результатів пошуку.

Докладну інформацію про форми для потенційних клієнтів і вимоги до цих форм можна знайти в Довідковому центрі Google Ads.

Джерело: Google

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: