Google створив дві реклами – одну вигадану, а іншу як справжню, так і глибоко особисту, – яка виходитиме в ефір під час церемонії вручення премії «Оскар».

Кожна з них містить емоційний удар, демонструючи, як цифрові інструменти Google можуть допомогти формувати та підтримувати зв’язки, коли пандемія Covid-19 триває. Обидві реклами були створені in-house компанією Google Brand Studio.

Історія CODA

У “Історії CODA” Тоні Лі, провідний дизайнер Google Brand Studio, описує свій досвід дорослішання в дитинстві глухих (він же “CODA”) та те, як автоматичні інструменти титрування допомагають йому представити свою нову дитину батькам через відеочат.

Подивитися відеоролик

Ця відеоісторія співробітника Google Brand Studio була розроблена за погодженням із командою інклюзивного маркетингу Google, адвокатами глухих, науковцями та глухими впливовими людьми для забезпечення точного представлення інформації.

“Google прагне забезпечити, щоб люди з обмеженими можливостями були представлені в нашій роботі та в історіях, які ми розповідаємо”, – сказав К.Р. Лю, керівник відділу доступності брендів у Google Brand Studio. «Спільнота глухих і на слух надзвичайно внесла свій внесок у наші інновації в Google. Зараз, як ніколи, технології допомагають нам залишатися на зв’язку та дозволяють підтримувати одне одного у важливі моменти життя».

Учитель мого восьминога

Другий ролик транслює зв’язки безпосередньо з одним із номінантів: “Учитель мого восьминога” від Netflix, який висувається як найкращий документальний фільм.

В оголошенні ми бачимо хлопчика, який стикається зі змінними ситуаціями життя в карантині. Він стає відірваним від віртуального навчання та навіть від спроб батька розважати його.

Іскра, яка відновлює його пристрасть, походить з несподіваного джерела, і Google допомагає підживити його цікавість дізнатись більше.

Подивитися відеоролик

Якщо ви пропустили феномен «Мій вчитель восьминога», цей документальний фільм відображає досвід режисера Крейга Фостера, коли він натрапляє на восьминога під час занурення біля узбережжя Південної Африки. Він поступово утворює глибокі зв’язки з істотою і стежить за її боротьбою за виживання та розмноження.

Обидві реклами нагадують рекламний ролик Google “Дорога Софі” за 2011 рік, в якому тато використовує функції Chrome для хроніки раннього дитинства своєї дочки. Є поважна причина, що технічний бренд все ще дотримується посібника, який він розробив з цією рекламою: емоційний вплив сьогодні такий же сильний, як і десять років тому.

Подивитися відеоролик

 

CREDITS:

“An Octopus Story”Google Brand Studio

Finishing: Chapeau Studios
Sound Mix: John Bolen / Formosa Group
Music: Jónsi “We Bought A Zoo”
Business Affairs: Leading Edge Productions

“A CODA Story”Google Brand Studio
Editor: Nate Gross – EXILE
Composer: Raphaelle Thibaut
Finishing: Chapeau Studios
Music Supervision: Walker Sound mix: Charlie Keating
Music editor: Rory Doggett
Business Affairs: Leading Edge Productions

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: