Віце-президент Google з питань вимірювання, аналітики та купівлі платформ Відх’я Срінівасан презентувала нову Google Analytics. 

Мільйони підприємств, великих та малих, покладаються на Google Analytics, щоб зрозуміти уподобання клієнтів та створити для них кращий досвід.

Оскільки все більше торгівлі відбувається в інтернеті, а підприємства перебувають під посиленим тиском, щоб врахувати кожен маркетинговий долар, розуміння інструментів цифрової аналітики стає ще більш важливим.

Але з огляду на значні зміни у поведінці споживачів та зміни конфіденційності до давніх галузевих стандартів, сучасні підходи до аналітики, на жаль, відстають.

В опитуванні, проведеному Forrester Consulting, маркетологи заявили, що покращення використання аналітики є головним пріоритетом, і що існуючі рішення ускладнюють отримання повного уявлення про клієнта та отримання розуміння з їх даних.

Щоб допомогти отримати кращу рентабельність інвестицій від маркетингу на довгострокову перспективу, Google створює новий, інтелектуальніший продукт Google Analytics, який базується на основі властивості App + Web, яку ми випробовували в бета-версії минулого року.

В основі його машинного навчання лежить автоматичне відображення корисних знань та дає повне уявлення про своїх клієнтів на різних пристроях та платформах.

За задумом він орієнтований на конфіденційність, тому ви можете покладатися на Analytics, навіть коли галузеві зміни, такі як обмеження файлів cookie та ідентифікаторів, створюють прогалини у ваших даних. Нова Google Analytics дасть основну інформацію, яка вам потрібна, щоб бути готовим до подальшого розвитку бізнесу онлайн.

1. Розумні ідеї для покращення маркетингових рішень та підвищення рентабельності інвестицій

Застосовуючи вдосконалені моделі машинного навчання Google, нова Analytics може автоматично попереджати вас про суттєві тенденції у ваших даних, як-от продукти, на які зафіксовано зростаючий попит через нові потреби клієнтів.

Це дуже допомагатиме передбачити майбутні дії, які можуть зробити ваші клієнти.

Наприклад, нова аналітика обчислює ймовірність відтоку, щоб ви могли ефективніше інвестувати в утримання клієнтів у той час, коли маркетингові бюджети зазнають тиску.

Google продовжує додавати нові прогнозні показники, як-от потенційний дохід, який ви могли б отримати від певної групи клієнтів. Це дозволяє створювати аудиторії для охоплення більш цінних клієнтів та проводити аналізи, щоб краще зрозуміти, чому деякі клієнти, ймовірно, витрачають більше, ніж інші, щоб ви могли вжити заходів для покращення результатів. 

 

Google_Analytics_predictive_metrics.png

Імовірність відтоку в модулі Аналіз

 

 

Завдяки новим інтеграціям у маркетингові продукти Google, можна легко використовувати те, що дізналися, для покращення рентабельності інвестицій у свій маркетинг.

Наприклад, більш глибока інтеграція з Google Ads дозволяє створити аудиторію, яка може охопити ваших клієнтів завдяки більш релевантним і корисним досвідом, де б вони не вирішили взаємодіяти з вашим бізнесом.

Новий підхід також дозволяє задовольняти давні запити рекламодавців. Оскільки нова Analytics може вимірювати взаємодію додатків та веб-сайтів разом, вона може включати конверсії з переглядів, залучених YouTube, які відбуваються у програмі та в інтернеті у звітах.

Перегляд конверсій із переглядів YouTube-відео поряд із конверсіями від Google та платних каналів, які не належать Google, а також звичайних каналів, таких як Пошук Google, соціальна мережа та електронна пошта, допомагає зрозуміти сукупний вплив усіх ваших маркетингових зусиль.

 

Google_Analytics_YouTube_EVC_report (2).png
Конверсії за участю переглядів YouTube у звітах Analytics
 

Підприємства, які беруть участь у бета-версії, вже бачать вигоди. Vistaprint, реагуючи на швидкі зміни у своєму бізнесі на початку пандемії, змогла швидко виміряти та зрозуміти реакцію клієнтів на їх нову лінійку захисних масок. А Джефф Качмарек, віце-президент піцерії Domino’s Pizza в Канаді, виявив, що „пов’язування нової Google Analytics з Google Ads дозволяє оптимізувати дії, які мають найбільше значення для клієнтів, незалежно від того, як вони взаємодіють з нашим брендом”.


2. Повніше розуміння того, як клієнти взаємодіють з вашим бізнесом

Нова аналітика націлює орієнтованість на споживача, замість того, щоб вимірювати його поведінку фрагментарно за пристроєм або платформою. Він використовує декілька просторів ідентичності, включаючи надані маркетинговими ідентифікаторами користувачів та унікальні сигнали Google від користувачів, які вибрали персоналізацію оголошень, щоб отримати більш повне уявлення про взаємодію клієнтів із бізнесом. Наприклад, ви можете побачити, чи спочатку клієнти виявляють вашу компанію з реклами в інтернеті, а потім встановлюють ваш додаток і роблять там покупки.

Ви також отримаєте краще розуміння своїх клієнтів протягом усього їх життєвого циклу, від придбання до конверсії та збереження. Це критично важливо, коли потреби людей швидко змінюються, і вам доводиться приймати рішення в режимі реального часу, щоб завоювати і утримати нових клієнтів.

На основі відгуку користувачів бета-версії команда Google спростила та реорганізувала звітність, щоб ви могли інтуїтивно знаходити маркетингову інформацію на основі тієї частини подорожі клієнта, яка вас цікавить. Наприклад, ви можете побачити, які канали стимулюють нових клієнтів у звіті про залучення користувачів, а потім скористатися звітами про залучення та утримання, щоб зрозуміти дії, які здійснюють ці клієнти, та чи залишаються вони після перетворення.

 

Google_Analytics_new_reporting.gif
Нова структура звітування, організована за життєвим циклом користувача

 

3. Нова аналітика побудована на довгострокову перспективу

Зараз саме час інвестувати у свої основи діджитал-маркетингу, як, наприклад, розумніша аналітика, щоб ви могли бути готовими до того, що буде далі.

Це допоможе вам реагувати на зростаючі очікування споживачів, розвиток законодавства та зміну технологічних стандартів щодо конфіденційності користувачів.

За допомогою нового підходу до керування даними ви можете краще керувати тим, як збираєте, зберігаєте та використовуєте дані Analytics. Більш детальний контроль за персоналізацією реклами дозволяє вам вибрати, коли використовувати ваші дані для оптимізації ваших оголошень, а коли обмежувати використання даних для вимірювання. І звичайно, ми продовжуємо пропонувати користувачам контроль над розподілом своєї діяльності з Google Analytics.

Оскільки технологічний ландшафт продовжує розвиватися, нова Analytics розроблена для адаптації до майбутнього з файлами cookie або ідентифікаторами чи без них. Він використовує гнучкий підхід до вимірювання, і в майбутньому включатиме моделювання для заповнення прогалин, де дані можуть бути неповними. Це означає, що ви можете покластися на Google Analytics, яка допоможе вам виміряти ваші маркетингові результати та задовольнити потреби клієнтів зараз, коли ви орієнтуєтесь на відновлення та коли ви зіткнетеся з невизначеністю в майбутньому.

4. Майбутнє Google Analytics

Новий Google Analytics тепер використовується за замовчуванням для нових ресурсів і саме там ми інвестуємо в майбутні вдосконалення.

Ми знаємо, що багатьом маркетологам потрібні можливості, перш ніж повністю замінити існуючі налаштування Analytics, тому радимо вам створити новий ресурс Google Analytics 4 (який раніше називався App + Web) поряд із наявними ресурсами.

Це дозволить вам розпочати збір даних та скористатися найновішими інноваціями, коли вони стануть доступними, зберігаючи поточну реалізацію цілою.

Якщо ви корпоративний маркетолог, Google зараз долучає до бета-версії Analytics 360, яка пропонує SLA та розширені інтеграції з такими інструментами, як BigQuery, і найближчим часом буде більше доступною для всіх бажаючих.

Джерело: Google

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: