Google Азія додав купу популярних японських символів до своєї функції AR у мобільному пошуку, в якій раніше були твариниісторичні артефакти та динозаври

Список персонажів взято з японської поп-культури, включаючи аніме, телевізор та відеоігри, з такими іменами, як Pac-Man, Hello Kitty, механіки від Evangelion та Gundam тощо. 

Функція працює в пошуку Google на Android та в додатку Google для iOS.

Коли ви вводите імена персонажів, ви побачите опцію “бачити у своєму просторі” під основним результатом пошуку, і це дозволить вам опустити 3D-модель у вигляд камери. Моделі можуть з’являтися з різним ступенем масштабу, з можливістю візуалізації в натуральній величині. 

Google: “Культура аніме та відеоігор Японії виникла між 1950-х і 1980-ми роками, коли бурхливо розвивалися комікси, ігрові аркади та домашні телевізори та консолі. Але це було не просто японське явище. Найбільш знакові персонажі захопили уяву людей у ​​всьому світі, і вони досі користуються величезною популярністю.

Яка анімована піктограма найбільше шукається в Google? Pac-Man веде зграю довгим шляхом: інтерес у всьому світі до голодного дот-гоблера більш ніж вдвічі перевершує наступного найпопулярнішого персонажа, Hello Kitty. Що вас може здивувати, так це те, що найбільшою країною серед пошукових інтересів до Pac-Man за останні п’ять років була … Перу. Hello Kitty найбільше шукають – на Філіппінах.

Коли справа доходить до ширших тенденцій, аніме виграє. Він популярніший, ніж відеоігри у всьому світі, з цікавістю для аніме, що піднімається на найвищий пік за останній місяць. Це досить дивно – і насправді, інтерес до пошуку аніме-сугой (або “аніме – дивовижний”) за останні п’ять років у всьому світі зростав на 2300%”.

Глобальний пошук найпопулярніших аніме-героїв за останні 5 років  для AR

An animated world map showing search interest in anime characters over the past five years

Тепер ви можете змусити цих персонажів робити свої милі справи прямо на ваших очах. Зробіть перерву, щоб спостерігати за привидами, які переслідують напад Пак-Мана чи Гундама у вашій вітальні!

Серед персонажів, які можна переглянути в AR, є Evangelion, Hello Kitty, Gomora, Gundam, Pac-Man та Ultraman. Ось анімація, що показує, як японські аніме-персонажі будуть виглядати в доповненій реальності в Пошуку Google.

 

 

Як отримати доступ до AR і поділитися:

Шукайте одного із символів у Google за допомогою мобільного пристрою та торкайтеся «Переглянути у 3D», щоб повернути або збільшити та побачити його зблизька. Потім ви можете перенести персонажів з космосу у свій простір за допомогою AR та збільшити гучність, щоб почути, як Hello Kitty передає миле повідомлення або ретро звукові ефекти Pac-man.

Android: Знайдіть “Hello Kitty” або одного з 14 символів у програмі Google або будь-якому браузері Android і торкніться “View in 3D”. Ви можете бачити 3D-вміст на пристроях з Android 7 Plus, а також AR-вміст на пристроях із підтримкою ARCore.

iOS: Шукайте “Hello Kitty” або одного з 14 символів у програмі Google. 3D та AR вміст доступний на пристроях iOS 11.0+.

Ви також можете створювати AR-відео – або відтворювати свої улюблені сцени – за допомогою опції запису. Не забудьте позначити свої фотографії та відео в соціальних мережах за допомогою хештегу #Google3D.

 

Джерело: Google

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: