🔥 Сьогодні Google запускає новий вид реклами на YouTube – аудіоголошення.

Меліса Ніколіч, менеджер групи продуктів, YouTube Ads, презентує новинку та розповідає про її переваги над іншими видами реклами Google.

Сьогодні люди все частіше звертаються до YouTube, оскільки проводять більше часу вдома – незалежно від того, чи вони тренуються у вітальні перед вечерею, чи слухають подкаст або віртуальний концерт у п’ятницю ввечері. 

Google представляє Аудіооголошення – новий, перший формат реклами, розроблений для зв’язку вашого бренду з аудиторією під час прослуховування контенту на YouTube. Такий формат допоможе адаптувати медіа та творчий підхід до різних способів взаємодії споживачів із YouTube. Аудіооголошення YouTube, які зараз перебувають на стадії бета-тестування, допоможуть ефективно розширити охоплення та підвищити обізнаність про бренд за допомогою тих самих інструментів, що і ваші відеокампанії. 

 

Охопіть більше меломанів 

Музика завжди відігравала важливу роль у культурі та повсякденному житті. Це надійний спосіб охопити аудиторію, яка взаємодіє з улюбленим контентом, але для більшості брендів він не використовується на YouTube.

Зараз потоковий музичний контент досяг найбільшої популярності на YouTube — понад 50% авторизованих глядачів, які споживають музичний контент, за день споживають більше 10 хвилин музичного контенту.

Тому Google представляє нові рішення для того, щоб ваш бренд побачили, почули та впізнали, під час споживання музичного контента.

Окрім аудіореклами, Google також запускає динамічні музичні підбірки, спеціальні групи музично-орієнтованих каналів у таких популярних жанрах, як латиноамериканська музика, K-поп, хіп-хоп та Топ 100, а також настрої чи інтереси, наприклад, фітнес, – так ви зможете легко охопити шанувальників музики у всьому світі та досягти результатів для вашого бізнесу.

Музичні підбірки та аудіореклама дають можливість бренду бути присутнім, незалежно від того, чи користувач переглядає YouTube цілеспрямовано, чи він використовує його як фон у повсякденному житті.

 

Підсилюйте повідомлення вашого бренду 

Головний компонент аудіооголошень YouTube – це звук, а не зображення. Тому використовуйте для них прості анімації або навіть статичні зображення із закликом до дії.

За кілька місяців альфа-тестування в Google виявили, що понад 75% виміряних кампаній з аудіорекламою на YouTube суттєво підвищили рівень обізнаності про бренд.

Один із найперших тестувальників, Shutterfly, використовував аудіооголошення, щоб вплинути на увагу серед зацікавлених покупців, при цьому спостерігалось перевищення контрольних показників: зростання запам’ятовування реклами на 14% і зростання позитивного сприйняття реклами на 2% серед цільової аудиторії.

 

Досягніть успіху за допомогою аудіореклами 

Готуючи кампанію з аудіорекламою, майте на увазі, що аудіо повинно відігравати провідну роль. Подумайте: якщо я закрию очі, чи я все ще зможу чітко зрозуміти, про що йдеться в цій рекламі. Будьте чіткими та конкретними з вашим повідомленням, а також оберіть привітний, автентичний голос для озвучки. Якщо ви не впевнені, який креатив використовувати, ви можете скористатися відеоекспериментами, щоб провести тест і отримати результати швидко та без додаткових витрат.

Аудіооголошення доступні в бета-версії на аукціоні в Google Ads та Display & Video 360 на основі ціни за тисячу показів (CPM) із тими самими параметрами цільової аудиторії, стратегією аукціона та можливостями вимірювання підйому бренду, що і у ваших YouTube відеокампаніях.

Використовуючи разом відео- та аудіорекламу, ви можете охопити більше людей, які споживають улюблений контент, за допомогою формату оголошення, який найкраще підходить для їхнього досвіду на YouTube.

Щоб дізнатись більше про аудіооголошення на YouTube, відвідайте довідковий центр або проконсультуйтесь з представником Google: перехід на сайт

 

маркетинг Украина
InstaЧек. Топ-25 украинских маркетинговых компаний в октябре 2020

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: