Компанія Google розпочала планову реалізацію показників брендів для ідентифікації повідомлень (BIMI) у вхідних скриньках Gmail відповідно до прес-релізу

Структура боротьби з фішингом, спільною розробницею якої є Google, вперше була оголошена у дописі блогу компанії минулого липня.

BIMI – це протокол автентифікації електронної пошти, який дозволяє брендам перевіряти свою особу одержувачам електронної пошти за допомогою логотипів, які з’являються поруч із їх електронними листами. Спочатку бренди повинні пройти етапи верифікації, такі як впровадження автентифікації повідомлень на основі домену, звітування та відповідності (DMARC) та отримання сертифіката BIMI.

Впроваджуючи BIMI, Google додає значний пул електронних адрес до платформ, які вже підтримують платформу, включаючи Yahoo та Fastmail. Цей крок може допомогти маркетологам боротися з фішинговими шахрайствами, які породжують недовіру споживачів до брендів та заважають їх маркетинговим стратегіям електронної пошти.

Розгортання Google BIMI – це спроба захиститися від шахрайства з електронною поштою у вхідних скриньках Gmail

За допомогою фішингу поганий актор замаскує свою електронну пошту, щоб виглядати як електронна пошта бренду, обманюючи одержувачів і відкриваючи їх та піддаючи їх ризикам конфіденційності. Однак під BIMI будь-який офіційний електронний лист, надісланий брендом, відображатиметься поруч із підтвердженим логотипом цього бренду, вказуючи одержувачам, що електронний лист є законним.

Google починає підтримувати протокол автентифікації електронної пошти для захисту від фішингу

Бренди повинні пройти багатоступеневий процес, щоб заручитися системою BIMI, включаючи впровадження DMARC для забезпечення перевірки електронної пошти та логотипів та отримання сертифіката BIMI – також відомого як сертифікат підтвердженої марки (VMC) – для підтвердження прав на використання зображень логотипів. Робоча група AuthIndicators, комітет компаній, включаючи Google, Fastmail, Verizon Media та інші, розробляє BIMI у стандартизований протокол.

Для маркетологів впровадження BIMI від Google може означати більш надійну екосистему, в якій охоплення споживачів може здійснюватися електронною поштою на мобільних та настільних пристроях. Yahoo Mail, що належить Verizon Media, повідомив про середнє збільшення залученості на 10% у рамках BIMI за реліз. Згідно з річним звітом Litmus, Gmail є другим за популярністю поштовим клієнтом після клієнта Apple iPhone, який контролює понад 30% частки ринку. У поєднанні з іншими клієнтами, що підтримують BIMI, такими як Yahoo Mail та Fastmail, Gmail незабаром може створити потенційний шлях для брендів, щоб спробувати повернути довіру великого пулу споживачів та допомогти виправити те, що перетворилося на загрозу маркетинговому каналу.

Фішинг-шахрайство поширене в різних категоріях брендів

84% американських організацій повідомляють про те, що зазнали фішингової атаки або атаки-вимогателя за останній рік, згідно з дослідженням Osterman Research, яке цитується IT Pro. 

Перехід до віддаленої роботи під час пандемії посилив ці проблеми, згідно з дослідженням, і постраждалі споживачі стали надзвичайно недовірливими до брендів.

Інші компанії докладають зусиль для створення більш безпечного конфіденційного середовища. Оновлення для iOS 15 від Apple, яке планується на кінець цього року, містить функцію «Сховати мою електронну пошту», яка рандомізує електронну адресу користувача під час реєстрації в додатку чи на веб-сайті. Зміна безпеки може змусити маркетологів створювати цінні рекламні акції, щоб спонукати користувачів прийняти рішення про обмін своєю особистою інформацією. 

У міру смерті сторонніх файлів cookie бренди, швидше за все, покладаються на дані сторонніх виробників, якими обмінюються електронною поштою, для інформування про свої цілеспрямовані маркетингові зусилля.

Джерело: Marketing Dive

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: