Як бренд-студія Google залучає юних талантів до висвітлення актуальних тем в суспільстві.

Творчий національний конкурс в США на найкращий doodle-малюнок-логотип цього року був на тему “Я проявляю доброту…” У ньому взяли участь десятки тисяч дітей, які зобразили на малюнках свої способи, як вони демонструють співчуття та доброту. Про старт цьогорічного конкурсу було оголошено в січні. Після ретельного розгляду всіх заявок, організатори оголосили 54 переможців та відкрили публічне голосування на сайті конкурсу.

• • •

У результаті було оголошено п’ять національних фіналістів конкурсу Doodle for Google 2020 року, які отримали стипендію на коледж у розмірі 5 000 доларів США, обладнання Google для навчального року та кілька цікавинок від Google. 

Фіналісти були обрані на основі поєднання критеріїв оцінювання Google (що включає художні здібності, креативність та наскільки добре учасники передали тему у своїх роботах та письмовій заяві), а також результати публічного голосування.

 

Категорія 10-12: Morrah Burton-Edwards 
New Orleans, Louisiana

 

Категорія 8-9: Gwenith Madhan
Tulsa, Oklahoma

 

Категорія 6-7: Yewon Lee
Fort Lee, New Jersey

 

Категорія 4-5: Sharon Sara
Frisco, Texas

 

Категорія 0-3: MacKenna Hughes
Honolulu, Hawaii

 

• • •

На наступному та заключному етапі конкурсу суддівська комісія визначила головного переможця національного конкурсу. Ним стала учениця 5-го класу штату Техас Шарон Сара, чий doodle-малюнок став логотипом для пошукової системи на домашній сторінці США протягом дня оголошення переможця конкурсу. Як національний переможець конкурсу «Doodle для Google» у США 2020, Шарон виграла стипендію на коледж в розмірі 30 000 доларів США та технологічний пакет у розмірі 50 000 доларів для своєї школи.

 

Джерело: google.com/doodles/doodle-for-google-2020-us-winner

Інтерес Шарон до мистецтва почався, коли їй було лише 4 роки, і її пристрасть продовжує зростати сьогодні. У своїй заяві юна художниця Шарон описує, як можна практикувати доброту завдяки дружбі та інклюзії: «Я виявляю доброту, тримаючись разом зі своїми друзями у важкі часи. Я намалювала людей, які збираються разом і не думають про зовнішність, а перебувають разом завдяки своїй особистості.”

Детальніше про конкурс та умови участі: перехід на сайт конкурсу. 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: