Якщо бажаєте підвищити лояльність до вашої компанії, відтепер можна відобразити дату її відкриття для видачі в результатах пошуку Google.

Для відображення необхідно встановити дату відкриття компанії в панелі управління Google Мій Бізнес. Дату відкриття можуть вказати всі компанії, але ярлик “Час роботи на ринку” в Google Пошуку показується тільки для компаній, які відповідають певним вимогам. Для керування цим налаштуванням та іншими необхідно підтвердити профіль.

Додайте дату відкриття у профіль компанії, щоб повідомити клієнтів, коли вона відкрилася (або відкриється) за цією адресою. Для дати відкриття потрібно вказати лише місяць і рік. Ви можете ввести дату щонайбільше через рік у майбутньому, однак вона почне відображатися в Google лише за 90 днів до її настання.

Порада. Ви можете вказати дату відкриття, щоб користувачі бачили, скільки років існує ваша компанія, у певних місцях у Пошуку Google.

 

Як додати дату відкриття

Щоб додати дату відкриття, виконайте наведені нижче дії.

1. Увійдіть в обліковий запис Google Мій бізнес.
2. Якщо у вас кілька філій, відкрийте відповідну сторінку.
3. У меню натисніть Інформація.
4. Натисніть Додайте дату відкриття.
5. Введіть дату відкриття.
6. Натисніть Застосувати.

 

Як виглядає відображення дати відкриття компанії в пошуці Google

Олег Костюкевич, компанія Lionest Agency, експерт Local business expert / Google Мій Бізнес Diamond Product Expert та довірений фотограф Street View показав у своєму блозі в Linkedin, як ця опція відображатиметься в результатах пошуку Google.

Джерело: linkedin.com/in/kostyukevich

Скористайтеся цією можливістю просування бренду вашої компанії 😉

Джерело: Google

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: