Знову настав той час, коли ми всі разом дивимося на цифрові тенденції та можливості нового року.

Звичайно, лідери Google з усієї Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA) також дивляться вперед. І у них є деякі прогнози щодо основних маркетингових тенденцій, які будуть формувати 2022 рік. Будьте готові до змін у підході галузі до інклюзивних маркетингових кампаній, вмісту, який можна купити, тощо. Ось що ми очікуємо наступного року:

Ідентичність перетинається

Пандемія підкреслила, а іноді й посилила структурну нерівність. Серед цього зростають очікування людей щодо того, що бренди будуть застосовувати більш нюансований підхід до різноманітності, справедливості та включеності. Щоб бути по-справжньому представницьким, ви повинні розуміти багато ідентичностей, які мають значення для людей на вашому ринку, і стати гіперлокальним завдяки своїм зусиллям.

Це означає визнання того, що ідентичність людей перетинається. Кожна людина має свій унікальний досвід дискримінації та пригнічення, і ми повинні враховувати все, що може маргіналізувати людей. І це може перетинатися: люди не визначаються однією характеристикою. Вони з більшою ймовірністю зв’яжуться з вашим брендом, якщо бачать, що вони відображені в тонкій формі. Не припущення про їхню ідентичність, а їхній конкретний і нюансований досвід і перспективи.

Щоб розвинути свій підхід у 2022 році, почніть з дослідження, що означає ідентичність на вашому ринку. Потім включайте ці знання в кожен етап творчого процесу, включаючи оновлення мови та дизайну, який ви використовуєте. Створюйте репрезентативні та доступні кампанії. І знайте, що люди змінюються та еволюціонують у міру появи нового досвіду, потреб та інтересів. Різноманітність, справедливість та включення до маркетингу — це постійний процес — немає фінішної прямої.

 

Правильне забезпечення конфіденційності має значення сьогодні — і завтра

Люди вживають більше кроків, ніж раніше, щоб захистити свою конфіденційність в Інтернеті, при цьому 73% кажуть, що вони користуються онлайн-сервісами, які обіцяють високий захист даних, як-от зашифровані електронні листи та пошукові системи, що захищають конфіденційність.

Водночас ми знаємо, що дані потрібні надавати споживачам корисну інформацію та відповідну рекламу. Дані допомагають формувати змістовні та незабутні повідомлення, які покращують роботу в Інтернеті, а також дають змогу маркетологам охопити потрібних клієнтів і перевершити їхні очікування.

У 2022 році маркетологи повинні зосередитися на розробці стратегії захисту даних, яка націлена на клієнтів. Це означає переосмислення методів вимірювання та охоплення аудиторії, щоб люди відчували контроль і могли керувати даними, якими вони діляться. E.ON, один з найбільших постачальників електроенергії та газу в Європі, зробив саме це за допомогою таких інструментів, як Google Analytics 4 і Global Site Tag, які допомогли їм отримати більш повне уявлення про свою аудиторію, зберігаючи при цьому конфіденційність користувачів.

Щоб зміцнити довіру, потрібен час. І маркетологи можуть почати вже сьогодні з відкритості й чесності щодо того, як і коли вони збирають особисту інформацію, використовуючи її для показу цінних для клієнтів реклами та надавши користувачам контроль над своїми даними.

 

Вимірювання: зверніть увагу на розрив(и)

Дослідження McKinsey показують, що 45% фінансових директорів відхилили або не повністю профінансували маркетингову пропозицію, оскільки вона не продемонструвала чітку лінію цінності. Щоб успішно орієнтуватися в цьому, у кожного бренду має бути єдиний власник вимірювання, який підтримує наскрізний підхід.

А «модель швейцарського сиру» може допомогти зв’язати вимірювання з цінністю бізнесу, використовуючи кілька шарів, щоб отримати найкращу відповідь. Наприклад, відеореклама може не призвести до миттєвих конверсій, але якщо все зроблено правильно, вона, швидше за все, змусить клієнта розглянути вашу пропозицію. Коли вони шукають в Інтернеті, ваш бренд буде на їх радарі, і вони з більшою ймовірністю його куплять. Якщо виміряєте ці зусилля незалежно один від одного, один з них буде великими витратами, а інший виглядатиме надто успішним. Ні те, ні інше не вірно, але ваш фінансовий директор, швидше за все, віддасть перевагу останньому.

Не існує жодного інструменту чи підходу, який дасть усі відповіді. Але визначивши одного власника, який би ставив правильні запитання, і застосувавши багатошаровий підхід до вимірювання, ви на шляху до ліквідації пробілів.

 

Релевантність настільки ж важлива, як і охоплення

Ваш бренд може бути важко помітити в складній «безладній середині» шляху споживача до покупки. Щоб виділятися в 2022 році, бренди повинні бути більш свідомими, повідомляючи про свою цінність і справжнє призначення. Ви повинні створювати повідомлення та досвід, які відповідають вашому бренду та відповідають людям, відображаючи їхні потреби. У цьому контексті релевантність настільки ж важлива, як і охоплення.

Схиляючись до мети бренду та виражаючи цінність автентичним і послідовним способом, бренди можуть суттєво зв’язуватися з аудиторією та досягати результатів бізнесу.

Деякі компанії, які роблять це правильно, – це Sephora і Zara. Їхня цінна пропозиція зрозуміла: клієнти знають, що означають ці бренди та який досвід вони пропонують зі своїми продуктами. У кожній взаємодії зі споживачами вони мають свою точку зору, і вони висловлюють її потенційним покупцям у всіх точках дотику.

Тож у 2022 році зосередьтеся на цінності та справжньому призначенні. Це те, що може — і буде — відрізняти ваш бренд у переповненій подорожі онлайн-покупок.

 

Контент, який можна купити

Світ шопінгу змінився. Минулого року світові продажі електронної комерції зросли майже на 30%, і з’явилися нові способи зробити онлайн-контент більш «придатним для покупки». Тепер люди можуть купувати продукти безпосередньо з публікацій у соціальних мережах, переглядаючи улюблені шоу та переглядаючи вміст YouTube на підключених телевізорах.

Розповідь історій є ключем до створення контенту, з якого люди хочуть робити покупки. Ефективні рекламні оголошення, які можна придбати, мають бути закріплені в структурі ABCD:

Attention – Увага: підтримуйте людей за допомогою захоплюючої історії
Branding – Брендинг: бренд заздалегідь, часто та багато
Connection – Зв’язок: допоможіть людям щось думати і відчувати
Direction – Інструкція: попросіть їх вжити заходів


Дослідження показують, що оголошення з драйверами ABCD, швидше за все, призведуть до зростання короткострокових продажів на 30%.

Коли ви працюєте над своїми маркетинговими кампаніями на 2022 рік, подумайте про те, як ви можете зробити свій контент орієнтованим на історію, щоб зробити його більш доступним для покупок.

Переконайтеся, що ви залишаєтеся вірними своєму бренду та тому, на що ви претендуєте. Ви можете висловити ідентичність свого бренду, оптимізуючи ефективність своєї кампанії та креативів — ви можете бути чудовим оповідачем і чудовим продавцем.

 

Екологічність без зусиль

Переважна більшість людей стверджує, що стабільність зараз є більш важливою, ніж до пандемії. І люди очікують, що бренди проведуть шлях, щоб зробити екологічність більш керованою в їхньому повсякденному житті. Люди вже мають так багато, щоб враховувати, роблячи покупки, вони не хочуть іншого рівня досліджень, пов’язаних із стійкістю.

Бренди можуть зробити цей процес легким, включивши переваги сталого розвитку у вибір, який люди вже роблять. Наприклад, ми представляємо екологічно чисті варіанти на Google Maps, що робить екологічні туристичні маршрути за замовчуванням, а популярне взуття Adidas Stan Smith тепер виготовляється з переробленого поліестеру.

І маркетологи можуть показати людям, як їхній бізнес вирішує повсякденні проблеми стійкості, наприклад, зменшує кількість відходів, що утворюються за рахунок збільшення обсягів поставок та повернення покупок. Люди дуже це усвідомлюють, на YouTube навіть спостерігається тенденція до зростання, коли люди дивляться відео «розпакування» піддонів.

Настав час зробити стійкі рішення частиною норми. Оновіть свої повідомлення та політику, щоб відображати дії, які ви виконуєте — наприклад, використання переробної упаковки (H&M) або пропонування заправок (Dove) — і будьте прозорими щодо того, що відбувається з поверненими продуктами. 

Джерело: Google

 

@proidei.com

Коли треба ТІКАТИ, не почавши працювати… 🤯🏃🏻‍♂️ Краще з розумним загубити, як з дурним знайти 🤨

♬ original sound – Eugene

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: