Менеджер з продуктів Google Карти Суджой Банерджі презентує нову опцію – шари з інформацією про COVID-19 на Картах. 

Більше одного мільярда людей звертаються до Карт Google, щоб отримати важливу інформацію про те, як дістатися з одного місця в інше – особливо під час пандемії, коли питання безпеки є найголовнішими.

Такі функції, як години пік, час очікування й тривалість відвідуваннясповіщення COVID-19 у дорозі та контрольно-пропускні пункти COVID у навігації були розроблені, щоб допомогти вам залишатись у безпеці, коли ви кудись вирушаєте. Цього тижня ми представляємо шари з інформацією про COVID-19 на Картах – інструмент, який показує важливу інформацію про випадки COVID-19 у певному регіоні, щоб ви могли приймати більш обґрунтовані рішення про те, куди йти і що робити.

 

Як це працює

Коли ви відкриваєте Карти Google, натисніть значок шарів у верхньому правому куті екрана та оберіть “Інформація про COVID-19”. Ви побачите середнє число нових випадків захворювання на COVID за тиждень на 100 000 людей для зони карти, яку ви переглядаєте, та позначку, яка показує зростання чи зменшення кількості випадків захворювання. Кольорове позначення також допомагає легко розрізнити кількість нових випадків у певній місцевості. Свіжі дані про випадки захворювання можна побачити для всіх 220 країн і територій, де працюють Карти Google, а також у провінціях, округах та містах, для яких ця інформація є доступною. Звідки Google бере дані

Дані, представлені на шарах з інформацією про COVID-19, надходять з багатьох авторитетних джерел, зокрема від Університету Джонса Гопкінса, The New York Times та Вікіпедії. Ці джерела отримують дані від громадських організацій охорони здоров’я, таких як Всесвітня організація охорони здоров’я, урядові міністерства охорони здоров’я, а також державні та місцеві установи охорони здоров’я та лікарні. Багато з цих джерел вже надають інформацію про випадки COVID у Пошуку, і тепер ми робимо доступними ці дані на Картах Google.

Незважаючи на те, що зараз пересування трохи ускладнене, ми сподіваємось, що ці функції у Картах Google допоможуть вам дістатись туди, куди потрібно, якомога безпечніше та ефективніше. Шари з інформацією про COVID-19 почнуть з’являтися на Картах для Android та iOS в усьому світі вже цього тижня.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: