За допомогою Android Enterprise Google протягом останніх кількох років працював над тим, щоб перевести пристрої з операційною системою в більш корпоративні середовища. 

Зараз Google активізував просування своїх телефонів Pixel як такі, що “Створені для бізнесу”. І для цього запускає сайт “Pixel for Business” – pixel.google/business – де розкриває основні причини, чому бізнес має відмовитися від інших незручних рішень для бізнесу та використовувати телефони Google Pixel для корпоративного зв’язку.

трьох причин називає “телефон Google” таким, що “створений для бізнесу”: 

•  “Безпека, все за задумом” – підкреслює спеціально побудований чіп Google Titan M, вперше представлений у Pixel 3 у 2018 році, як захист завантажувача, запобігання відкоту ОС до попередніх версій та захист даних на пристрої. 

•  Біометрична безпека – розблокування обличчя на Pixel 4 і датчик відбитків пальців Pixel Imprint на всьому іншому, 3 роки оновлення ОС та безпеки, Google Play Protect для сканування програм та сертифікати державної/корпоративної безпеки (Загальні критерії/ NIAP, FIPS 140-2, STIG).

•  «Керування пристроями просто та безперешкодно» – зосереджено на простоті корпоративного розгортання з реєстрацією без дотику, яка не вимагає ручного налаштування, конфігурації за допомогою API управління. Для кінцевих користувачів існує робочий профіль, який відокремлює особисту інформацію від ділових даних та керований Google Play, що дозволяє ІТ-службі визначати, які програми можна встановити. 

Окрім коротких згадок про те, що цей продукт є надзвичайно успішним, Google ніколи не ділився цифрами продажів Pixel. Залучення корпоративних клієнтів для корпоративного розгортання – це не поганий спосіб збільшити кількість одиниць, що поставляються кожним поколінням, поряд зі споживчим ринком. Компанії купують оптом, і Google може працювати, щоб утримати їх, щоб гарантувати цикли оновлення.

Заключна відповідь Google на те, чому компаніям слід купувати Pixel, полягає в наступному:

Pixel розроблений з усіма інструментами та технологіями для забезпечення потреб вашого бізнесу за допомогою апаратного, програмного забезпечення та вбудованого ШІ. Він пропонує розширені функції безпеки, а також оновлення безпеки та ОС протягом принаймні трьох років. Він також постачається з програмним забезпеченням, яке допоможе вам та вашим працівникам працювати ефективніше. І ви можете легко інтегрувати та керувати вами, щоб забезпечити, щоб робочий процес відповідав вашим стандартам у будь-який час. Крім того, Pixel є частиною програми Android Enterprise Рекомендовано, тобто вона була перевірена компанією Google на відповідність вимогам корпоративного класу щодо продуктивності, послідовності та оновлень безпеки.

Джерело: 9to5Google

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: