Інтерактивний інструмент Swirl тепер доступний у всьому світі після бета-тестування в 2019 році.

Компанія Google оголосила, що її формат 3D-реклами Swirl тепер доступний для всіх клієнтів Display & Video 360 у всьому світі після бета-тестування, в якому брали участь  бренди Adidas, Belvedere Vodka та Nissan.

Swirl надає маркетологам рідкісну можливість брендингу на мобільних пристроях, оскільки дозволяє споживачам взаємодіяти з рекламною кампанією шляхом обертання, збільшення та розширення рекламного блоку.

Джерело: Google


“Обертова реклама дозволяє брендам ілюструвати зміни в поведінці, нові технологічні характеристики, унікальні особливості продукту та багато іншого”, – йдеться в коментарі  блогу Google, що рекламує оновлення.

«Бренди досягають великих успіхів, використовуючи рекламу Swirl для різних цілей кампанії: посилення уваги через демонстрацію особливостей продукту, поінформованість про бренд та чудовий мобільний досвід”.

Для запуску нового формату реклами в Google DV360 потрібно завантажити заздалегідь зроблені тривимірні об’єкти в веб-дизайнер Google, а потім скористатися новими шаблонами Swirl. Шаблони Swirl можна редагувати, налаштовувати та публікувати креативи на 3D-платформі Google Poly.

 

Читати більше: