Реклама

Нижче ви знайдете корисну інформацію про портал, статистику, портрет читача
та інформацію про рекламні можливості

 

PROIDEI.COM – незалежне інформаційний бізнес-портал, який висвітлює новини маркетингу, бізнесу в Україні та світі та є провідним профільним виданням в Україні.

На порталі proidei.com рекламуються компанії зі сфери маркетингу, реклами, IT, транспортної логістики, банківської галузі, автомобільного бізнесу та мобільного зв’язку.

 

Статистика

Наша цільова аудиторія: власники та керівники бізнесів, маркетологи, діджитал-маркетологи, рекламники, PR-фахівці, креативна сфера, блогери, HR-менеджери України та інші. 

 

Презентація маркетингових компаній України

 

На PRO Ідеї. Головні новини маркетингу шукають маркетингові компанії для просування: маркетинг&digital, PR, реклама, SMM, контент, графічний дизайн, розробка та оформлення сайтів, SEO, рішення для e-commerce, сервіси аналітики, платіжні системи.

Маркетингові компанії публікують на нашому порталі профілі своїх компаній, де вказують інформацію про послуги, які вони пропонують, розповідають про найгучніші кейси, щоб виділитися у висококонкуретному середовищі дуже вправних маркетологів. 

Доступні два типи профілей компаній – Standart та Premium.  

 

Редакція

Директори з маркетингу, маркетологи, діджитал-маркетологи, піарники, юристи,  керівники бізнесів, власники стартапів, журналісти та письменники – постійні автори статей на порталі. 

 

Головний редактор, CEO 
Вільчинська Наталія

 

 

 

 

 

Вибір головного редактора:

Напишіть нам:

 

Послуги PRO Ідеї