Люксовий модний бренд Gucci та мідл-масмаркет бренд The North Face (TNF) закинули інфопривід про майбутню співпрацю у TikTok минулого тижня.

У TikTok-відео, які опублікували бренди, показуються пейзажі, намети та спів птахів і  білий прапор, що разом нагадує символ перемир’я — із логотипами TNF та Gucci. 

 

@gucci

##TheNorthFacexGucci @thenorthfaceofficial

♬ original sound – Gucci

TNF — відомий бренд, здебільшого одягом для вулиці, цього року був зайнятий роботою з різними брендами вуличного одягу та елітної моди, як Supreme та MM6 Maison Margiela. Минулого року TNF навіть вийшов на червону доріжку, представивши професійного альпініста і зірку оскароносного документального фільму “Вільне соло” Алекса Гоннольда в технічному бавовняному костюмі, виготовленому дизайнерами для Black Series, люксової лінії TNF.

Для бренду, такого як Gucci, може здатися дивним вступ у колаборацію з мідл-масмаркетом. Але цей крок, швидше за все, викликаний двома трендами:

  посткоронавірусним настроєм споживачів витрачати менше та купувати практичні речі за більш демократичними цінами;

популярністю горпкору — модної тенденції в одязі для відкритого повітря на гір, яка спонукала бренди, такі як Louis Vuitton і Ralph Lauren, робити сумки та куртки, що імітують обладунки для скелелазіння та туристичні спорядження.

Абревіатура “GORP” означає “родзинки та арахіс”, більш відомий як їх мікс. Звернення до gorpcore для мешканців міста, орієнтованих на моду, полягає в тому, щоб здаватися хрустким, любителем природи, екологічно свідомою людиною, яка проводить вільний час на свіжому повітрі, не спітніє та не забрудниться в цьому одязі в лісі чи на природі.

Цікавий момент полягаж ще в тому, що фешн-сутність стилю gorpcore полягає в тому, що він не повинен походити від дизайнерських брендів. Він прийшов від таких брендів, як Patagonia, Arc’teryx і, звичайно, The North Face.

Але дизайнерські бренди не могли залишатися осторонь. У 2019 році Луїс Віттон випустив сумку Nano за 1,590 доларів, яка нагадує прив’язані до талії крейдяні сумки, які скелелази використовують для перенесення крейди, що сушить піт, для кращого тертя між пальцями та кам’яними утримувачами при масштабуванні прозорих скель.

Джерело: climbing.com/news/louis-vutton-sells-1590-chalk-bag

Ми можемо лише припускати, як виглядатиме співпраця Gucci та TNF.

Джерело: Арі Шнайдер, Forbes

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: