Як бренди в Україні комунікують з нагоди Хеловіну. 

Святкування Хеловіну притаманне більше іншим країнам — США, Канаді, Ірландії, Великій Британії. Але, з усім тим, щороку молодь збирає гучні вечірки з цього приводу (а їм хіба потрібен привід?), а бренди атакують комунікаціями в месенджери, смс-ки, таргетовану рекламу, зовнішню та все, що тільки можна. Давайте ж розглядати!

Watsons

Цей бренд і без приводу щодня активно веде Instagram, але Хеловін зайняв особливе місце в комунікації бренду за останній тиждень. В

Instagram Stories — суцільний креатив. 

Джерело: instagram.com/watsonsua

Watsons пропонував різні знижки та гейміфікований контент в мережі Instagram. 

Джерело: instagram.com/watsonsua

Не обійшлося й без гівевею — це точно у стилі Watsons, який проводить гівевеї ледь не щодня. 


Джерело: instagram.com/watsonsua

EVA

EVA теж проводить омніканальну комунікацію до дня Хеловіну, задіюючи навіть розсилку у Viber.  

Комунікація бренду виконана в одному стилі, яка повністю відповідає кольорам логотипу. Так, оранжевий надпис EVA став фоном, який аудиторії подумки нагадує гарбуз — один з головних атрибутів Хеловіну. Також з 29 по 31 в магазині EVA діє акція — доставка безкоштовна. Під час пандемії святковий мейк-ап робити хіба що вдома, про це EVA потурбувалася. 

Джерело: eva.ua

Stylus

Інтернет-магазин електроніки та побутової техніки Stulys теж на повну обігрує тему Хеловіну. Бренд веде активну комунікацію через електронну пошту та оздоблює свій сайт у тій самій манері.


Джерело: stylus.ua

Не обійшлося без суттєвих знижок. Страшних!

Джерело: stylus.ua

 

Vodafone

Ця компанія не так активно підхопила цю тему: Instagram, сайт компанії залишилися без хеловінських фішок. Але у Facebook бренд таки запустив тематичну рекламу. Доволі кумедно та симпатично.  

ЖК Tetris Hall

Житловий комплекс Tetris Hall комунікує на повну по-хеловінськи. 


Джерело: tetrishall.com.ua

Також компанія цікаво обіграла свій кейс на фото, доповнивши його химерними атрибутами Хеловіну. 


Джерело: tetrishall.com.ua

Свої ідейні рішення Tetris Hall доповнює й тематичним текстом на сайті:

“Страшні знижки на Хеловін! Буууууу! Хеловін наближається, а разом з ним відбуваються містичні події в ЖК Тетрис Холл. Це не гарбуз, мітли, кажани та павутиння, а загадкові знижки на квартири! Ну що? Зацікавило?”.

 

Sendpulse 

Сервіс для автоматизованих розсилок Sendpulse професійно організував хеловінську розсилку своїм користувачам. 


Джерело: sendpulse.ua

 

Domino’s Pizza

Які святкування без смачної їжі? Dominos знає про любов прихильників до смачненького, тому пропонує своїм підписникам та відвідувачам сайту спеціальну хеловінську пропозицію.

Джерело: dominos.ua

“Святкуй Гелловін смачно та вигідно разом з нами!”, — пише бренд у своїй сторінці в Instagram. 

 

KitKat

Кому як не бренду KitKat може комунікувати за допомогою вислову: “Солодощі або смерть?”. Для того, щоб дітлахам було ще веселіше збирати кошики зі смаколиками, рекламна компанія McCann приготували ідеальну коллабу KitKat + Гелловін, про що заявила у себе на сторінці в Instagram.

Джерело: instagram.com/mccannkyiv

Тепер не тільки смачно, а й тематично. Усього компанія розробила 4 дизайни етикетки: у синьому, оранжевому, жовтому та фіолетовому кольорах. 

Джерело: instagram.com/mccannkyiv

 

Parfums

Інтернет-магазин косметики та парфумерії Parfums оздобив свій сайт цікавими дизайнами банерів. В одному компанія обіграла англійське слово “october” (жовтень), додавши до нього слово “шок”. 

Джерело: parfums.ua

В іншому обігрувала слово “страшний”.

Джерело: parfums.ua

Від знижок на корейську косметику злякався навіть привид з банера.

Джерело: parfums.ua

У ще одному банері компанія цікаво обіграла образ Харлі Квін та пропонує знижки на декоративну косметику до цікавого образу на вечірку. На жаль, під час пандемії на вечірку навряд чи хтось піде. Але зняти модний лук в Instagram можна. 

Джерело: parfums.ua

 

Bolt

Компанія Bolt виділилася на фоні всіх інших брендів. 

2020 був моторошним роком. Якщо бути точними, це були 304 моторошних дні. Визнаймо — зараз нам не потрібен ще один страшний день. Саме тому ми вирішили скасовувати Хелловін та звернути увагу на щось менш “а-а-а-а” та більш “ого-о”!”, — пише в e-mail розсилці Bolt.

Ламаючи стереотипи, компанія Bolt явно привертає увагу своїх підписників Instagram. Пропозиція не святкувати Хеловін, а святкувати День Заощаджень — дуже незвичне рішення в хеловінській комунікації.

Джерело: instagram.com/bolt_ukraine

Усі бренди різні, тому й комунікують по-різному. Нам залишається лише захоплюватися різноманітністю кейсів. Веселого Хеловіну!

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: