З наближенням Хелловіна попит на програми для Хелловіна для шпалер, звуків і фоторедакторів на тему також зріс.

Наприклад, за даними Google Trends, починаючи з перших тижнів вересня, пошуки “додатків для Хелловін” зросли з 17 до 85 у США.

У статті «Найкращі програми тижня» зібрано список з 6 найкращих програм для Хелловіна, які ви можете використовувати, щоб знайти страшні шпалери та звуки Хелловіна, а також редагувати свої фотографії за допомогою фільтрів на тему Хелловіна.

 

№1. The Walking Dead: Dead Yourself 

Якщо ви хочете перетворитися на реалістичного зомбі з «Ходячих мерців» на Хелловін, ця програма для вас. Завантаживши програму, ви робите та імпортуєте свою фотографію та використовуєте зомбі-реквізит, очі та роти з «Ходячих мерців» у програмі.

Безкоштовний додаток для завантаження також дозволяє користувачам ділитися своїми фотографіями, перетвореними на зомбі, у Facebook, Twitter, Instagram, Messenger і фотогалереї Walker. У Walker ви також можете проголосувати за улюблені обличчя зомбі. 

Google Play: посилання на магазин
App Store: посилання на магазин

 

№2. Vampify

Ще однією хорошою альтернативою для Хелловіна як редактора фотографій є Vampify. Vampify — це програма для обличчя для тих, хто хоче перетворитися на анімованого вампіра. Якщо ви хочете налякати своїх друзів і родину на Хелловін реалістичними ефектами крові та анімацією, ви можете спробувати Vampify. 

У додатку ви можете редагувати свою фотографію, додаючи до неї моргання, гарчання, кусання та вирощування іклів. Це платний додаток, який ви можете купити за 0,99 доларів США. 

App Store: посилання на магазин

 

№3. Pinterest

Як одна з найбільших платформ для обміну ідеями та відкриття, Pinterest – це найкраще місце для знайомства з ідеями шпалер на Хелловін для вашого пристрою Android або iOS.

Єдине, що вам потрібно зробити, це зробити пошук «Шпалери на Хелловін» у додатку. Ви побачите сотні контактів від користувачів з усього світу. Ви також можете знайти ідеї для прикрас на Хелловін, продуктів та ідей костюмів. 

Google Play: посилання на магазин
App Store: посилання на магазин

 

№4. Halloween Live Wallpaper

Якщо ви шукаєте живі шпалери для Хеллоуїна, ви можете розглянути програму Halloween Live Wallpaper, де ви можете знайти страшні веселі фони та літаючих кажанів/відьом. 

Google Play: посилання на магазин

Для iOS ви можете розглянути програму Halloween Live Wallpaper, яка пропонує атмосферу ночі Хеллоуїна. 

App Store: посилання на магазин

 

№5. Halloween Soundboard

Halloween Soundboard призначений для тематики Хеллоуїна та інших страшних звукових ефектів. Це безкоштовна програма для завантаження, яка пропонує простий досвід користувача, де користувачі можуть просто натиснути на звук, щоб його відтворити. 

Google Play: посилання на магазин
App Store: посилання на магазин

 

№6. Ghost Detector Radar Camera

Пропонуючи дуже реалістичний досвід, радар-камера з детектором привидів — це хороший варіант, щоб налякати друзів у цей Хелловін або принаймні весело провести час разом.

Ви завантажуєте програму, ходите, поки не знайдете привид у своєму оточенні, а після того, як ви знайдете привида, ви задаєте йому кілька запитань. Для тих із вас, хто любить слухати жахи на Хелловін, додаток також пропонує щоденні історії жахів.

Google Play: посилання на магазин
App Store: посилання на магазин

Джерело: Mobile Marketing Reads

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Коли клієнт надіслав правки голосовим повідомленням 😜😆

♬ Голосовое сообщение – Дизайнерка Аня

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.