Виробник мотоциклів виділяє свій підрозділ електронних велосипедів в окремий бізнес.

Минув майже рік з того часу, як ми востаннє чули про зароджений проект електричного велосипеда від Harley-Davidson, але виходячи з того, що компанія анонсувала вчора, можливо, варто було почекати.

Компанія Harley-Davidson представила приголомшливий новий електричний велосипед, який, за його словами, надійде в продаж у березні 2021 року. Виробник мотоциклів також виділяє свій підрозділ електронних велосипедів в окрему компанію під назвою Serial 1 Cycle.

Перш за все, це п’єса ностальгії. Назва Serial 1 є посиланням до “Serial Number One”, прізвиська найстарішого відомого мотоцикла Harley-Davidson, побудованого в 1903 році. Конструкція велосипеда з білими шинами, шкіряним сідлом та рукоятками та гладкою чорною рамою має на меті повернутися до першого прототипу.

Нова компанія Harley виникла з компанії Skank Works Center Product Development Center, де невелика група “пристрасних ентузіастів мотоциклів і велосипедів” працювала над плануванням та розробкою електронного велосипеда, “гідного імені Harley-Davidson”.

Harley-Davidson не запропонує жодних специфікацій, тому ми можемо лише спекулювати на рівнях потужності, розмірі акумулятора, діапазоні та ціні. Тільки на основі фотографій, Serial 1 має двигун із середнім приводом, ремінну систему приводу (можливо, систему Gates Carbon, яка, як відомо, довговічна), інтегровану в рамку батарею, вбудовану фару та задні ліхтарі, а також шкіру акценти.

Однак очевидно одне: це не був один із трьох прототипів мотоциклів, які Harley демонстрував на минулорічному мотосалоні EICMA у Мілані. Аарон Франк, бренд-менеджер для Serial 1, не коментував майбутні моделі, але зазначив, що прототипи від EICMA “вказують на те, як можуть виглядати е-велосипеди Serial 1”.

“Робляться великі кроки, щоб зробити велосипеди максимально простими та інтуїтивно зрозумілими, що включає такі ключові функції, як мотор, встановлений в центрі, з інтегрованим акумулятором, вбудоване освітлення та внутрішні гальмівні магістралі та проводка”, — сказав Френк у електронному листі до The Verge.

Також ні слова від компанії щодо того, чи планує вона впроваджувати у виробництво свій веселий електричний мопед, який ми вперше побачили на початку 2019 року.

Джерело: theverge.com

На думку фахівців Adweek, поки ринок електричних мопедів зростає у всьому світі, для Harley-Davidson було б розумно стрибнути на траву і вивести всіх своїх поганих хлопців на вулиці.

Продаж електричних велосипедів у світі бурхливо розвивається з початку пандемії COVID-19, хоча більшість електронних велосипедів імпортуються з-за кордону.

Harley збирається вийти на дуже переповнений ринок, де навіть величезні виробники велосипедів, такі як Specialized, Trek та Giant, конкурують з такими швидкозростаючими компаніями, як Rad Power Bikes, Pedego та X-Treme Electric Bikes. Це також не перша марка мотоциклів, яка здійснила цю зміну: компанія Triumph, яка базується у Великобританії, на початку цього року представила власний прототип, Trekker GT. А Ducati запустила свій перший електронний велосипед минулого року.

Автомобільні бренди також беруть участь у цій акції: BMW виробляє електричні мотоцикли та мотоцикли, Audi виробляє електричні гірські велосипеди, Mercedes-Benz представив електричний скутер, Ford придбав стартап e-scooter Spin, а Jeep нещодавно представив потужний електричний гірський велосипед. Але і тут не обійшлося без вибоїн. Ariv, бренд електронних велосипедів, заснований General Motors, був тихо припинений у травні, в самий розпал пандемії COVID-19.

Serial 1 Cycle з’явиться у продажу зовсім незабаром

На сайті компанії встановлено таймер, який вказує на дату появи нової моделі у продажу — 16 листопада 2020 року. 

Джерело: serial1.com

Harley-Davidson поки не повідомляє про вартість електричного велосипеду Serial 1, але очікується, що вона буде нішовою, як і все, за що береться легендарна корпорація. 

Джерело: Serial 1 Cycle

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: